- Reklama -NikeNike

Pharrell Williams przedstawia balsam do ciała Humanrace: Humidifying Body Cream

Pharrell Williams powoli, ale sukcesywnie, rozwija swoją kosmetyczną firmę Humanrace. Ostatnio wprowadzał na rynek produkty do pielęgnacji ciała, a dziś dokłada do tego balsam do ciała Humidifying Body Cream.

Po wcześniej wspomnianym mydle i peelingu przyszła pora na nawilżenie i odżywienie skóry. Na trzeci etap dbania o skórę stworzono prezentowany poniżej balsam. Produkt został opracowany z doświadczeniem dermatologa Dr. Elena Jones. Sięgnęła ona po podobne składniki, które widzieliśmy przy produktach dedykowanych pielęgnacji twarzy.

Ten amortyzujący krem do ciała zawiera bakuchiol i peptyd, aby wygładzić i wzmocnić barierę skóry, a także ich popisowy Snow Mushroom Extract, który odpowiada za nawilżenie.

Nowy balsam do ciała Humanrace: Humidifying Body Cream będzie można zakupić poprzez ich stronę internetową już od 31 marca bieżącego roku.

pharrell williams balsam humanrace Humidifying Body Cream 3 pharrell williams balsam humanrace Humidifying Body Cream 1 pharrell williams balsam humanrace Humidifying Body Cream 4 pharrell williams balsam humanrace Humidifying Body Cream 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: