- Reklama -NikeNike

Pharrell Williams nowym dyrektorem kreatywnym Louis Vuitton!

Pharrell Williams został właśnie dyrektorem kreatywnym męskiej linii luksusowego domu mody Louis Vuitton. Przejmie on stery po zmarłym Virgilu Ablohu.

Francuski dom mody napisał w oświadczeniu na Instagramie – Pharrell Williams jest wizjonerem, którego kreatywne wszechświaty rozciągają się od muzyki po sztukę i modę – w ciągu ostatnich dwudziestu lat stał się światową ikoną kultury. Sposób, w jaki przełamuje granice w różnych światach, które eksploruje, jest zgodny ze statusem Louis Vuitton jako Cultural Maison, wzmacniając jego wartości innowacji, pionierskiego ducha i przedsiębiorczości.

„Cieszę się, że mogę powitać Pharrella z powrotem w domu, po naszej współpracy w latach 2004 i 2008 dla Louis Vuitton, jako naszego nowego dyrektora kreatywnego męskiej linii. Jego twórcza wizja wykraczająca poza modę bez wątpienia poprowadzi nasz Dom ku nowemu i bardzo ekscytującemu rozdziałowi”. – Pietro Beccari, prezes i dyrektor generalny Louis Vuitton.

Pierwsza kolekcja Pharrella Williamsa dla Louis Vuitton zostanie ujawniona w czerwcu przyszłego roku podczas Tygodnia Mody Męskiej w Paryżu.

Ten ceniony producent i raper już od wielu lat działa w świecie mody, ale zdecydowanie bliższej „ulicy”. W 2005 roku razem z japońskim projektantem Nigo wystartował z dwiema własnymi markami: Billionaire Boys Club i Ice Cream.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: