- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylSneakersPierwsze zdjęcia nowych sacai x Nike LDWaffle „White”

Pierwsze zdjęcia nowych sacai x Nike LDWaffle „White”

Kilka postów temu mogliście się zapoznać z nową wersją butów sacai x Nike LDWaffle w kolorystyce Black, a dziś mamy dla Was pakiet fot z wariantem White.

Podobnie jak u wspomniany wyżej kolorystyce, tak i tu Chitose Abe, założycielka japońskiej marki sacai, zdecydowała się wprowadzić kilka zmian. Chodzi o temat związany z materiałami. Przezierna siateczka została zastąpiona nylonem, a do tego dorzucono włochaty zamsz. Wszystko to mamy zabarwione w odcieniach bieli, więc jest to kolejna zmiana, ponieważ zrezygnowano z krzykliwych barw czy mocnych kontrastów. Zresztą sami obadajcie poniższe zdjęcia.

Oczywiście na tym etapie za wcześnie mówić o szczegółach związanych z premierą, ale jak tylko zdobędziemy pierwsze informacje to od razu damy Wam znać. Zatem do tego czasu obadajcie poniżej wklejone zdjęcia butów sacai x Nike LDWaffle „White”.

zajawka sacai x Nike LDWaffle White 1 zajawka sacai x Nike LDWaffle White 2 zajawka sacai x Nike LDWaffle White 3 zajawka sacai x Nike LDWaffle White 4 zajawka sacai x Nike LDWaffle White 5 zajawka sacai x Nike LDWaffle White 6

Sourcesolebyjc
- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: