- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylSneakersPleasures i Asics wydają kolaboracyjne wydanie modelu Gel-Nandi

Pleasures i Asics wydają kolaboracyjne wydanie modelu Gel-Nandi

Kalifornijski brand Pleasures kilka miesięcy temu przedstawił swoją kolaboracyjną wersję butów Reebok Classic Leather Legacy. Okazuje się, że ten rok przyniesie nam ich kolejny taki projekt. Tym razem wspólnie z marką Asics zaprojektowali limitowaną wersję butów Gel-Nandi.

Przy projektowaniu bohatera tego wpisu Alex James wraz ze swoim zespołem inspirowali się outdoorowymi wypadami, a także ponownym docenieniem przyrody. Są to dwie kwestie, na które w czasie pandemii, zwrócili ludzie niemogący wytrzymać w domowym zamknięciu. Kolorystyka opisywanych butów przedstawia przejście od dnia do nocy, a leśne akcenty dodatkowo odzwierciedlają inspirację outdoorem.

pleasures-asics-gel-nandi-2020-1 pleasures-asics-gel-nandi-2020-2 pleasures-asics-gel-nandi-2020-3 pleasures-asics-gel-nandi-2020-4 pleasures-asics-gel-nandi-2020-5 pleasures-asics-gel-nandi-2020-6

Konstrukcja butów jest dość nietypowa, ponieważ zestawiono na cholewce zamsz z panelami wykonanymi z ripstop nylonu. Ten pierwszy materiał został zabarwiony na czarno, z kolei drugi jest w odcieniu jasnokremowym. Natomiast branding Tiger Stripes umieszczony na boku wykorzystuje opalizujące materiały. Mają one odwzorować odnajdywanie siebie podczas spacerów w naturze.

To nie koniec ciekawostek. Zerknijcie chociażby na pikowaną wyściółkę czy okrągłe sznurówki z zatrzaskowym lacelockiem, które wyglądają jak te z trekkingowych butów. W środku butów dominuje zgniła zieleń, natomiast górne partie cholewki zostały uzupełnione o pastelowo różowe akcenty. Wszystko to stać na czarnej podeszwie. Napisy z nazwą streetwearowej marki widzimy nie tylko na górze toeboxów, ale również na wkładkach.

Z butami Pleasures x Asics Gel-Nandi zapoznacie się poprzez dołączone fotografie. A jeśli wpadną Wam w oko to znajdziecie je 4 grudnia w ich sklepie online.

pleasures-x-asics-gel-nandi-2020-1 pleasures-x-asics-gel-nandi-2020-2 pleasures-x-asics-gel-nandi-2020-3 pleasures-x-asics-gel-nandi-2020-4 pleasures-x-asics-gel-nandi-2020-5 pleasures-x-asics-gel-nandi-2020-6

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: