- Reklama -NIkeNIke

Nike przywraca model Air Cross Trainer 3 Low prosto z 1990 roku

Designerzy Nike ponownie wybrali się do swojego bogatego archiwum i w drodze powrotnej zabrali za sobą dość nietypową sylwetkę, której nie znajdziecie obecnie na żadnej sklepowej półce. Mowa o butach Nike Air Cross Trainer 3 Low, które zadebiutowały już w 1990 roku.

Buty są częścią ogromnej rodziny spod znaku Air Trainer, a za jej początkiem stał nie kto inny jak sam Tinker Hatfield. Trainery powstały by być butem wielozadaniowym, mogłeś je wykorzystać w każdym sporcie, nieważne czy na hali czy na otwartym boisku.

Bohater dzisiejszego wpisu to niska wersja modelu Cross Trainer III z tego samego roku i oczywiście dolne partie cholewki są niemalże identyczne. But charakteryzuje się wytrzymałą wielowarstwową skórzaną konstrukcją, którą uzupełniają plastikowe pierwsze i ostatnie oczka na sznurówki oraz perforowane akcenty na górze toeboxa.

Na dołączonych poniżej fotografiach widzicie jedne z pierwszych kolorystyk, które wpadną na sklepowe półki. Białe cholewki zostały dopieszczone w pierwszym przypadku zielonymi i czarnymi elementami, natomiast w rugim widzimy szary Swoosh i wstawki w kolorze niebieskim i czarnym. Wiemy również, że w drodze jest wersja OG w bieli z czarnymi i czerwonymi dodatkami.

Część z Was może je kojarzyć z zapowiedzi kolaboracji z Supreme, o której pisaliśmy kilka dobrych tygodni temu. Pokazywaliśmy Wam zbliżające się dwa warianty: White oraz Black.

Co do premiery opisywanych butów Nike Air Cross Trainer 3 Low to konkretów jeszcze nie podano. Jedyna informacji mówi i debiucie w sklepie internetowym już na wiosnę, więc może się to odbyć w ciągu najbliższych dni.

powrot Nike Air Cross Trainer 3 Low 1 powrot Nike Air Cross Trainer 3 Low 2 powrot Nike Air Cross Trainer 3 Low 3 powrot Nike Air Cross Trainer 3 Low 4 powrot Nike Air Cross Trainer 3 Low 5 powrot Nike Air Cross Trainer 3 Low 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: