- Reklama -NikeNike

Neymar Jr. podpisuje kontrakt z marką Puma. To koniec współpracy z Nike / Jordan Brand

Zaledwie 10 dni temu pisaliśmy, że Neymar Jr kończy współpracę z Nike, a już dziś możemy Wam ogłosić, że brazylijski piłkarz rozpoczyna współpracę z marką Puma!

Neymar podpisał kontrakt z Nike w wieku 13 lat grając jeszcze w Brazylii. W ciągu ostatnich kilku lat brazylijski piłkarz stał się jedną z twarzy piłkarskiego oddziału Nike. Był także głównym atutem trwającej współpracy Jordan Brand z klubem Neymara, Paris Saint-Germain. Niestety, ale kontrakt skończył swój bieg 1 września 2020 roku, pomimo tego, że pierwotnie umowa miała trwać do 2022 roku.

„Dołączenie Neymara do naszej rodziny PUMA jest fantastyczne” – powiedział Bjørn Gulden, dyrektor generalny PUMA. „Jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i ma ogromne znaczenie dla światowej piłki nożnej i kultury młodzieżowej. Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać współpracy z nim zarówno na boisku, jak i poza nim”.

Neymar Jr. nie tylko będzie nosił korki PUMA King na boisku, ale będzie jednocześnie ambasadorem marki poza boiskiem, nosząc najważniejsze obuwie i odzież PUMA inspirowane stylem życia, treningiem i sportem.

puma neymar jr 0 puma neymar jr 1Neymar zdobył kilka trofeów w Brazylii, Hiszpanii i Francji, a także w Lidze Mistrzów i Copa Libertadores. W 2016 roku zdobył także złoty medal olimpijski z reprezentacją Brazylii. Strzelił 61 goli w 101 meczach dla Brazylii, co daje mu trzecie miejsce pod względem liczby strzelców w swojej reprezentacji.

„Dorastałem, oglądając filmy z wielkimi legendami futbolu, takimi jak Pelé, Cruyff, Eusebio i Maradona” – powiedział Neymar Jr. „To byli królowie boiska, królowie mojego sportu. Chcę przywrócić spuściznę, którą stworzyli ci sportowcy na boisku. Każdy z nich grał w PUMA i każdy z nich stworzył swoją magię w korkach KING”.

Zapoznaj się z poniższą galerią zdjęć prezentującą start współpracy na linii Neymar Jr. a marką Puma. Jak tylko pojawią się kolejne informacje na ten temat to od razu damy Wam znać.

puma neymar jr 2 puma neymar jr 3 puma neymar jr 4 puma neymar jr 5 puma neymar jr 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: