- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersRiccardo Tisci zaprojektuje jeszcze jedne buty dla Nike!

Riccardo Tisci zaprojektuje jeszcze jedne buty dla Nike!

Ależ dzień, najpierw informacja o kolaboracji Supreme x Louis Vuitton, następnie nowe Yeezy Boost od Kanye Westa, a teraz przedstawiamy Wam zdjęcia zbliżającej się kolaboracji czy raczej projektu, za którym stoi niezastąpiony Riccardo Tisci. Całość oczywiście będzie bazowała na butach Nike.

Jak zapewne pamiętacie to nie będzie pierwsza taka przygoda Riccardo, wcześniej projektował już między innymi Ar Force 1, które okazały się niezłym hitem. Tym razem projektant wziął na warsztat model Dunk Lux. W drodze są podobno aż trzy kolorystyki, z czego dwie widzicie poniżej Obie bazują na bieli i czerni, jednakże w trzeciej zobaczymy czerwień. Całość jest jednokolorowa, przy czym boczna łyżwa jest mocno powiększona i zabarwiona na kontrastowy kolor. Z kolei na tyle dołożono logotyp Nike RT.

Niestety konkretów nie znamy, ale plotkuje się o premierze już w lutym bieżącego roku. Spokojnie, trzymamy rękę na pulsie i o kolaboracji Riccardo Tisci x Nike Dunk Lux będziemy jeszcze wspominać. Śledźcie nas uważnie.

Source: Japanican

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: