- Reklama -NIkeNIke

Ronnie Fieg pokazuje nowe New Balance 992 „Steel Blue”

Zaledwie kilka dni temu wyszły nowe New Balance 992 zaprojektowane przez WTAPS (ich ceny na StockX to jakiś kosmos), a Ronnie Fieg zapowiada ich kolejną wersję. Mowa o kolorystyce, którą ochrzczono nazwą „Steel Blue”.

Fani amerykańskiej marki mogą mieć przebłysk w głowie i przed oczami widzieć New Balance 1300 w tej samej kolorystyce. Czy to był zabieg celowy, tego nie wiemy, ale bohater tego wpisu wydaje się być całkiem podobny do wspomnianych NB1300.

Otrzymujemy zatem wysokiej klasy zamsz w ciemnym odcieniu szarości, który okupuje dolne partie cholewki. Natomiast góra to w głównej mierze stalowo niebieska siateczka oraz srebrno białe akcenty i elementy. Na boku, czym stempel, widnieje literka N w bieli i z niebieską obwolutą. Całość spoczywa na podeszwie w dwóch odcieniach bieli z małym niebieskim akcentem nawiązującym do detali z cholewki.

Na chwilę obecną Ronnie Fieg nie zdradził czy i kiedy opisywane tu New Balance 992 „Steel blue” pojawią się w sprzedaży. Trzymamy rękę na pulsie i jak coś to od razu damy Wam znać.

New Balance 992 Steel blue 1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: