- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleInneROOTS ON THE ROOF, czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie!

ROOTS ON THE ROOF, czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie!

W zeszły piątek (18.05.2018) jako załoga Theillest otrzymaliśmy specjalne zaproszenie na otwarcie nowego sklepu ROOTS ON THE ROOF w Krakowie. Jak zapewne się domyślacie, z tej okazji zaplanowano grubą imprezę.

Na 80m2 przewinęła się masa ludzi. Było dobre jedzenie, napoje, a przede wszystkim atmosfera. W tle leciała wyselekcjonowana muza, puszczana przez Szanownego Jacka, a całość okraszona została interesującym asortymentem w postaci zarówno butów, jak i ubrań oraz akcesoriów, gdzie duży nacisk położono między innymi na linię Air Max. Co do ciuchów to to brylowały takie brandy jak FILA, Champion, Stussy czy HUF. Na koniec rozlosowano fanty, a następnie impreza zamieniła się w „afterek”, który odbył się w Barce.

Tyle o samej imprezie, bowiem chcieliśmy Wam opowiedzieć jeszcze nieco o projekcie jakim jest ROTR i zaprezentować kilka fotografii, podesłanych przez tę krakowską ekipę do naszej redakcji.

ROOTS ON THE ROOF to nowatorski i co najważniejsze, kompletny concept-store, bowiem znajdziecie tutaj wyselekcjonowane obuwie oraz ubrania brandów, które od lat są w topie lub właśnie wracają do gry jak na przykład wyżej wspomniana FILA. Do tego dochodzi jeszcze unikatowy design sklepu stacjonarnego, gdzie z sufitu wychodzą korzenie. Jest to naprawdę świetne rozwiązanie, nawiązujące w końcu do nazwy sklepu. Warto jeszcze wspomnieć o wersji on-line, bowiem w niedalekiej przyszłości ruszy właśnie taka opcja.

Zresztą adres internetowy jest już dostępny w sieci. ROTR to miejsce, gdzie wizja idealnego sklepu z przyszłości przenika się z naturą i kulturą miasta.

Nie ujęlibyśmy tego lepiej niż autorzy powyższego opisu. Zapraszamy do sprawdzenia wnętrza sklepu, jak i przeglądu piątkowej imprezy. Sprawdźcie również ROTR w social-mediach, na ich Instagramie oraz Facebook’u.

ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie1 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie2 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie3 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie4 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie5 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie6 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie7

No i sam EVENT:

ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie8 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie9 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie10 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie11 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie12 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie13 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie14 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie15 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie16 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie17 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie18 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie19 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie20 ROOTS ON THE ROOF czyli nowe miejsce na krakowskiej mapie21

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: