- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Sneakers sacai ujawniło kolejne kolaboracyjne projekty z Nike

sacai ujawniło kolejne kolaboracyjne projekty z Nike

Kilka dni temu japońska marka sacai zaprezentowała prześwietną kolekcję na pierwszą połowę 2021 roku. Wprawne oko mogło na zdjęciach wypatrzeć kolejne wspólne projekty butów Nike.

Modele prezentujący nadchodzące nowości mieli na nogach między innymi modele Nike VaporWaffle, czyli całkiem nowy model ze stajni w Oregonie, jak również dobrze znane Nike Blazer Low. Ta pierwsza sylwetka została stworzona razem z Chitose Abe i jej zespołem. Charakteryzuje się on podwójną i bardzo specyficzną podeszwą. Zgodnie z charakterem tych kolaboracji, niemalże wszystkie panele i elementy buta będą naniesione podwójnie. Do wyboru będziemy mieli wersję w kolorze fioletowym oraz w beżowym.

Z kolei drugi model będzie bazował na wcześniejszych projektach brandu z Kraju Kwitnącej wiśni, ale tym razem pojawi się w niskiej sylwetce. W tym przypadku buty pojawią się w bieli z pomarańczowymi i żółtymi dodatkami.

Oczywiście na chwilę obecną trudno wyrokować kiedy opisywane buty sacai x Nike pojawią się w sprzedaży, ale wiemy jedno – opublikujemy jeszcze dziesiątki dokładnych zdjęć i na spokojnie wszystkiego dowiecie się w odpowiednim czasie.

sacai x Nike vaporwaffle purple sacai x nike vaporwaffle beige

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: