- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersNike Adapt Huarache, czyli nowe samowiążące się buty od Nike!

Nike Adapt Huarache, czyli nowe samowiążące się buty od Nike!

Technolodzy i projektanci Nike chyba nie śpią po nocach! Oprócz normalnych wydań starają się sukcesywnie podnosić sobie poprzeczkę i jednocześnie wyprzedać konkurencję wprowadzając nowe technologie. Przykładem na to nie będzie chociażby system FitAdapt, który został właśnie zamontowany do nowych samowiążących się butów Nike Adapt Huarache.

Nic dziwnego, że po sukcesie poprzednich Nike HyperAdapt 1.0 oraz koszykarski Adapt BB, designerzy Nike idą za ciosem i serwują nam świeży model korzystający z DNA marki i poprzednich projektów sprzed lat. Tym razem bazą były Nike Air Huarache z 1991 roku, które również były przełomowym jak na tamte lata projektem. Neoprenowa konstrukcja okalająca stopę niczym skarpeta oraz zewnętrzna konstrukcja wzmacniająca cały but,  zapewniały wygodę i zręczną równowagę między ciągłym okalaniem stopy a poczuciem luzu.

samowiazace buty Nike Adapt Huarache 1 samowiazace buty Nike Adapt Huarache 2

Najnowsza wersja FitAdapt pozwala na szerszy zakres osobistych preferencji w różnych środowiskach i sytuacjach. Dedykowana aplikacja wprowadza nowy model do swojej bazy i daje możliwość różnych konfiguracji wiązania w zależności od Twoich potrzeb. Możesz sterować siłą wiązania poprzez aplikację w smartfonie, komendy głosowe Siri lub ręcznie poprzez przyciski znajdujące się w podeszwie.

W tym przypadku cholewka wydaje się być lżejsza i bardziej przewiewna niż u wyżej wspomnianego poprzednika, a poza tym co jest chyba najważniejsze – system wiązania wychodzi poza konstrukcję i jest w pełni widoczny. Wisienką na torcie zdaje się być możliwość zmiany kolorów przycisków wedle własnego uznania.

Kiedy i gdzie będzie można kupić samowiążące się buty Nike Adapt Huarache? Szykujcie fundusze na 13 września bieżącego roku, a kupicie je poprzez sklep Nike Sneakrs.

samowiazace buty Nike Adapt Huarache 3 samowiazace buty Nike Adapt Huarache 4 samowiazace buty Nike Adapt Huarache 5 samowiazace buty Nike Adapt Huarache 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: