- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersOto druga oryginalna kolorystyka Saucony Azura przywrócona do sprzedaży!

Oto druga oryginalna kolorystyka Saucony Azura przywrócona do sprzedaży!

Pod koniec zeszłego roku Saucony przywróciło po 30 latach spoczynku model Azura ST i to w jego oryginalnej kolorystyce, która w Polsce pojawiła się zaledwie kilka dni temu. Skoro archiwum roku ’88 zostało otwarte wspomnianą wyżej kolorystyką to grzechem byłoby nie przywrócić bohatera tego wpisu.

Odświeżona propozycja nie różni się od pierwowzoru, który znalazł się w ofercie amerykańskiej marki ponad trzy dekady temu. Opisywane biegówki charakteryzowały się wygodą i lekkością, ale najważniejszym aspektem było utrzymanie stabilności, stąd w nazwie ST (Stabil). Konstrukcja oparta na nylonie i siateczce, którym towarzyszą panele z syntetycznego zamszu to idealne zestawienie trwałości i przepuszczalności powietrza.

Paleta barw na jaką się wtedy zdecydowano, a teraz przywrócono do sprzedaży, to baza w odcieniach bieli, którą przełamano pomarańczem na kilku akcentach i bocznym brandingu. Projekt dopieszcza kontrastowa czerń, na której widnieje napis z nazwą modelu, widzimy ją również na zapiętce i na połączeniu języka z toeboxem.

Zerknijcie na załączone poniżej fotografie modelu Saucony Azura ST i chyba przyznacie, że wyglądają co najmniej kusząco! Zastanawiasz się gdzie je kupić? Najlepiej udać się do jednego z flagowych sklepów tej marki w Polsce, czyli Street Supply.

saucony azura og white orange black 1 saucony azura og white orange black 2 saucony azura og white orange black 3 saucony azura og white orange black 4

LINK DO SKLEPU

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: