Nie da się ukryć, że Ramen, czyli azjatyckie danie podbija serce każdego. Nie ważne czy jesteś młody, stary, bogaty czy biedny, to zdobywa serce i podniebienie każdego. Zdobyło również ekipę Saucony, które zgotowało nam świetny projekt w postaci nowej wersji butów Saucony Grid 8500.

Konstrukcja cholewki oparta jest na skórze, która na niektórych panelach jest perforowana. Zabarwiono ją na kolor Miso Brown, który inspirowany jest przyprawą sojową stosowaną przy tworzeniu dania. Warto też zerknąć na boczne panele oraz kołnierz, które przypominają fakturą makaron. Mega sprawa! Na języku umieszczono grafikę przedstawiającą tradycyjny półmisek, w którym podaje się Ramen. To jednak nie koniec ciekawostek w tym wydaniu. Pod spodem mamy półprzezroczystą podeszwę, przez którą widać smaczne jedzenie. W komplecie znajdziemy kilka par sznurówek, między innymi w kolorach Nori Green Miso czy Red Miso.

Widoczne tu buty Saucony Grid 8500 Ramen pojawią się w sklepie saucony.com już 13 grudnia. Rozmiarówka w jakiej się pojawią wygląda następująco: US 5M – 12M, 13M & 14M. Cena sięga poziomu $130 USD.

To nie pierwszy taki projekt amerykańskiej marki. Warto przypomnieć inne inspirowane jedzeniem warianty jak Belgian Waffle, Bacon & Eggs, a także Pumpkin Spice.

Saucony Grid 8500 Ramen-1 Saucony Grid 8500 Ramen-2 Saucony Grid 8500 Ramen-3 Saucony Grid 8500 Ramen-4 Saucony Grid 8500 Ramen-5 Saucony Grid 8500 Ramen-6 Saucony Grid 8500 Ramen-7

Reklama
air jordan