- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Sean Wotherspoon wypuszcza adidas Superstar „SUPEREARTH” w wersji „Black”

Przyjaźń na linii Sean Wotherspoon x adidas jest w dalszym stopniu pielęgnowana nowymi projektami. Już za rogiem czeka na nas kolejna edycja projektu Superstar „SUPEREARTH”. Po zeszłorocznym projekcie w wersji „White”, teraz możemy się spodziewać  wersji „Black”.

Główny zamysł projektu krąży wokół tematyki wegańskiej i ekologicznego stylu życia. Dla przykładu cholewkę i wyściółkę wykonano w 100% z poliestru z recyklingu. Inne szczegóły obejmują wkładkę wykonaną z resztek materiału Ortholite z nakładką wykonaną z korka, jednego z najbardziej odnawialnych i przyjaznych dla środowiska zasobów na świecie. Ponadto podeszwa zewnętrzna składa się głównie z kauczuku naturalnego z drzew, z 10% zawartością gumy odpadowej i 90% kauczuku naturalnego pozyskiwanego w sposób zrównoważony.

Co do kwestii wizualnych – w tym przypadku cholewka jest zabarwiona na czarno. Okolice wiązania i zapiętka to kolorowe nakładki w zieleni i błękicie. Natomiast wyściółka jest w czerwieni, a podeszwa i muszla na przodzie mamy w przytłumionej bieli. To te najprostsze aspekty.

Jeśli zerkniemy na detale to po pierwszym kontakcie widać, że nie uświadczycie tutaj nudy. Sean pokrył boczne panele wyszywanymi kwiatkami, od których wychodzą dziesiątki nici luźno zwisających aż do podeszwy. Kolejnym ciekawym aspektem, na który warto zwrócić uwagę to akcenty graficzne przewleczone nad sznurówkami. A propos samych sznurówek to w pudle znajdziemy zestawy w błękicie, bieli i kolorze żółtym. Zresztą sami zerknijcie na dołączone fotografie.

Nowa edycja Sean Wotherspoon x adidas Superstar SUPEREARTH „Black” pojawi się w sprzedaży 28 października. Buty będą osiągalne poprzez aplikacje adidas CONFIRMED.

Sean Wotherspoon x adidas Superstar SUPEREARTH Black GX3823 1 Sean Wotherspoon x adidas Superstar SUPEREARTH Black GX3823 2 Sean Wotherspoon x adidas Superstar SUPEREARTH Black GX3823 3 Sean Wotherspoon x adidas Superstar SUPEREARTH Black GX3823 4 Sean Wotherspoon x adidas Superstar SUPEREARTH Black GX3823 5 Sean Wotherspoon x adidas Superstar SUPEREARTH Black GX3823 6 Sean Wotherspoon x adidas Superstar SUPEREARTH Black GX3823 7 Sean Wotherspoon x adidas Superstar SUPEREARTH Black GX3823 8 Sean Wotherspoon x adidas Superstar SUPEREARTH Black GX3823 9

adidas CONFIRMED

- Reklama -SNIPESSNIPES