- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Sean Wotherspoon x adidas Superstar „Superearth” oficjalnie ujawnione

adidas właśnie ujawnił długowyczekiwany kolaboracyjny projekt Sean Wotherspoon x adidas Superstar „Superearth” i podał szczegóły premiery.

Po tym jak powstały Nike Air Max 1/97 i całkiem niedawno Asics Gel Lyte III, Sean został zaproszony do zaprojektowania specjalnej wersji butów niemieckiej marki adidas. Na warsztacie była absolutnie kultowa i ponadczasowa sylwetka adidas Superstar, a efekty jego wielomiesięcznych prac możecie podziwiać na poniższych fotografiach.

Najnowszy projekt miał powstać wokół tematyki wegańskiej i ekologicznego stylu życia. W projekt wmontowano dla przykładu sznurówki z papieru pochodzącego w 100% z recyklingu. Natomiast wkładki z korka i gumową podeszwę wykonaną w 10% z odzyskanej gumy.

Z okazji 50 lecia tej kultowej sylwetki Wotherspoon wywiązał się z powierzonego mu zadania z nawiązką. Zadbał o szczególny design, który sprawia, że buty pozostaną naszej pamięci na lata. Designerzy skupieni wokół projektu zadecydowali, że cholewkę buta wraz z nakrapianą podeszwą i gumową muszlą na przodzie zabarwią na na biało. Taka konstrukcja to idealne płótno dla kreatywności Seana. Jego pomysł na ten projekt to wyszywane kolorowe kwiatki na bokach cholewki, z których nici wiszą aż do samej ziemi. Ponadto na języku znajdziemy grafikę przedstawiającą Ziemię, a okolice sznurówek mamy zabarwione na pastelowe odcienie błękitu i różu. Specjalne metki na wyjątkowym języku oraz okazjonalne pudło tylko podkreślają charakter tego projektu.

Buty Sean Wotherspoon x adidas Superstar „Superearth” będzie można kupić w internetowym sklepie niemieckiej marki już 29 sierpnia.

Sean Wotherspoon x adidas Superstar Superearth 1 Sean Wotherspoon x adidas Superstar Superearth 2 Sean Wotherspoon x adidas Superstar Superearth 3 Sean Wotherspoon x adidas Superstar Superearth 4 Sean Wotherspoon x adidas Superstar Superearth 5

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: