- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

END. otwiera nowy sklep w Manchesterze

Pod koniec zeszłego roku gigant END. otworzył sklep w nowej lokalizacji w rodzinnym Newcastle. Teraz ogłasza ekspansję i chce podbić Manchester swoją nową stacjonarką.

Kontynuując swoją koncentrację na pogłębianiu kontaktów ze społecznościami, brytyjski sklep odsłania oszałamiający sklep flagowy o powierzchni 1300 metrów kwadratowych w sercu Manchesteru. Nowy sklep łączy eleganckie, nowoczesne kody projektowe z unikalnymi akcentami architektonicznymi, które oddają hołd bogatemu połączeniu miasta z bawełną i tekstyliami.

Nowa lokalizacja zapewni klientom inspirującą fizyczną przestrzeń do łączenia się, odkrywania i świętowania najnowszych produktów znanych na całym świecie marek modowych, a także wschodzących i kultowych projektantów.

„Manchester od dawna jest wysoko na naszej liście”. Skomentował Parker Gundersen, dyrektor generalny END.

„Mamy tu już bardzo silną społeczność, która od wielu lat prosi nas o zbudowanie sklepu stacjonarnego. Kiedy w końcu znaleźliśmy ten budynek, wiedzieliśmy, że mamy niesamowitą przestrzeń, która pozwoli nam stworzyć koncept odpowiadający wysokim oczekiwaniom zarówno naszych klientów, jak i partnerów marki. Zobaczenie gotowego produktu było naprawdę ekscytujące dla naszego zespołu i jestem bardzo dumny z tego, co osiągnęli”.

Czwarty flagowy sklep END., zajmujący dwukondygnacyjne powierzchnie handlowe premium wzdłuż St. Mary’s Gate w Manchesterze, szczyci się bardzo wysokimi sufitami i designerską paletą składającą się z wysokiej jakości marmuru, betonu, stali nierdzewnej, szkła, lustra i klonu, aby stworzyć kultowy monolityczny krajobraz.

Na parterze znajduje się kompleksowy wybór współczesnych marek odzieży męskiej, wraz ze starannie dobraną ofertą bardzo poszukiwanych japońskich marek i rozległą strefą lifestyle, wraz z dedykowaną przestrzenią wellness wypełnioną produktami do pielęgnacji skóry premium, zapachami i kosmetykami.

Z kolei na pierwszym piętrze znajduje się największa jak dotąd oferta sneakersów, wraz z szeroką gamą luksusowych, streetwearowych i skateboardowych marek.

„Społeczność i kreatywność pozostają w centrum naszych fizycznych projektów”, powiedział Parker.

„Dążymy do tego, aby każda fizyczna lokalizacja była wyjątkowa i tworzyła inspirującą przestrzeń dla klientów do interakcji z END. i naszymi partnerami. Czuję jednak, że naszą największą siłą jest ostatecznie jakość naszego zespołu – to jedni z najbardziej autentycznych, pełnych pasji i przyjaznych ludzi w branży. Ten element kultury może być trudny do wyrażenia w środowisku online, dlatego nasz zespół wkłada tak wiele energii w uczynienie fizycznego doświadczenia tak wyjątkowym i ożywienie sklepu dzięki unikalnym aktywacjom, naszej serii Talks i innym programom angażującym społeczność”.

Charakterystyczną cechą sklepu jest widokowa szklana winda, która otoczona jest szerokimi marmurowymi schodami wykonanymi na zamówienie. Ogromny szyberdach kąpie sklep w naturalnym świetle, tworząc odświeżające otoczenie przypominające galerię, które celebruje różnorodną ofertę modową.

END. Manchester
12-14 St Mary’s Gate,
Bank House,
Manchester,
M1 1PX

Sklep END Manchester Store 10 Sklep END Manchester Store 11 Sklep END Manchester Store 12 Sklep END Manchester Store 13 Sklep END Manchester Store 14

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: