- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepyZobacz jak wygląda od środka nowy sklep Supreme

Zobacz jak wygląda od środka nowy sklep Supreme

Kilka tygodni temu zastanawialiśmy się, że nowojorski brand Supreme otworzy nowy sklep stacjonarny w swoim rodzimym Wielkim Jabłku. Teraz okazuje się, że faktycznie prace trwały, a do otwarcia pozostały tylko chwile.

Dziś mam dla Was dokładne zdjęcia najnowszej lokalizacji tej streetwearowej legendy. Teraz już wiadomo, że nie będzie tylko i wyłącznie sklep z box logo, ale również miejscówka dla skaterów. W środku sklepu Supreme znajdziecie ogromny bowl, który znajduje się w głębi hali. Na ścianie wejściowej wiszą ich najpopularniejsze plakaty oraz skateboardowe decki, po bokach widzimy pozycje z najnowszych dropów, a do środka prowadzi ogromne przeszklone wejście.

Zerknijcie na załączone poniżej zdjęcia i sami oceńcie miejscówkę. Z okazji otwarcia powstanie również nowa koszulka box logo.

Supreme Brooklyn
152 Grand St. Brooklyn, NY 11249
Czynne: 11-19

Zobacz jak wyglada od srodka nowy sklep Supreme-1 Zobacz jak wyglada od srodka nowy sklep Supreme-2 Zobacz jak wyglada od srodka nowy sklep Supreme-3 Zobacz jak wyglada od srodka nowy sklep Supreme-4 Zobacz jak wyglada od srodka nowy sklep Supreme-5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: