- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaSklepySupreme już niedługo otworzy swój trzeci sklep stacjonarny w Europie!

Supreme już niedługo otworzy swój trzeci sklep stacjonarny w Europie!

Po kilku plotkach i zapowiedziach wreszcie możemy szykować się na otwarcie trzeciego stacjonarnego sklepu Supreme w Europie!

Jak do tej pory nowojorski brand dorobił się dwóch sklepów w Nowym Jorku i po jednym w San Francisco oraz Los Angeles. Zdecydowanie więcej lokalizacji, bo aż sześć, znajduje się w Japonii. Z kolei w Europie swoje stacjonarki ma Londyn praz Paryż.

supreme mediolan
via NSS Magazine

supreme milan supreme milano

Dziś możecie zacząć rezerwować loty do włoskiego Mediolanu, gdzie otworzy się najnowszy sklep Supreme w Europie. Skąd takie informacje? Ano stąd, że w lokalnej gazecie pojawiła się reklama nowojorskiej marki na całą stronę. A dwa, że na ich oficjalnym profilu na Instagramie pojawił się materiał video nakręcony właśnie w Mediolanie z umieszczonym pod spodem dopiskiem „Coming soon”. Mało tego. W mieście można było zobaczyć ogromny baner z adresem sklepu. Zdjęcia dostarczył włoski NSS Magazine.

Nowa lokalizacja będzie ich 13 sklepem stacjonarnym, oby ta trzynastka była szczęśliwa. Jeśli będzie przy okazji we włoskiej stolicy mody to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres.

Supreme Flagship Store Milan
Corso Garibaldi, 20
20121 Milano MI, Italy

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Supreme (@supremenewyork)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Supreme (@supremenewyork)

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: