Jeśli chcesz poczuć odrobinę Nowego Jorku i skateboardingu czy jak powiedzą inny dużego stężenia hype’u to musisz wpaść do drugiego europejskiego sklepu Supreme, który właśnie otwiera się na klientów.

10 marca to data, którą zapamięta każdy kto mieszka w Paryżu, bo właśnie to miasto zostało wybrane na drugą lokalizację streetwearowej legendy. Z tejże okazji stworzono specjalną koszulkę Supreme „Box Logo”, która jest cała biała z charakterystycznym logotypem na przodzie i napisem Bonjour Madame oraz datą 10.03, które zostały umieszczone na plecach. Odbyło się także „specjalne” otwarcie tylko dla wybranych gości i znajomych marki. Pośród nich byli między innymi Paul Mittleman, były designer Stussy i pracownik adidasa, Jason Dill, David Obadia założyciel Harmony, Errolson Hugh z Acronym, Stéphane Ashpool z Pigalle.

Supreme Paris
20 Rue Barbette, 75003 Paris
Tel: +33 1 43 48 80 14
11:00 – 19:00, Poniedziałek – Sobota
12:00 – 18:00, Niedziela

SKLEP SUPREME PARIS JUZ OTWARTY-1 SKLEP SUPREME PARIS JUZ OTWARTY-2 SKLEP SUPREME PARIS JUZ OTWARTY-3 SKLEP SUPREME PARIS JUZ OTWARTY-4 SKLEP SUPREME PARIS JUZ OTWARTY-5 SKLEP SUPREME PARIS JUZ OTWARTY-6

#DON #DILL #PARIS #SUPREME #FUCKEM @supremenewyork

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paul Mittleman (@paulmittleman)

#PARIS #SUPREME #FUCKEM @erlsn.acr @pigalle_ashpool

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Paul Mittleman (@paulmittleman)

Reklama
air jordan