- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSolebox x adidas Ultra Boost ‘Uncaged’

Solebox x adidas Ultra Boost ‘Uncaged’

adidas Consortium odwiedza kolejną znakomitą miejscówkę, która znana jest chyba każdemu sneakerheadowi w Europie. Mowa o berlińskim sklepie Solebox, którego ekipa zaprojektowała ostatnią wersję modelu Ultra Boost.

Wybór nie jest przypadkowy, z miesiąca na miesiąc model robi więcej zamieszania na rynku i zdobywa kolejnych to fanów, a to za sprawą niesamowitej wygody i amortyzacji w podeszwie wykonanej w technologii Boost. Tu mamy ją w kolorze białym z czerwonym spodem. Natomiast cholewka to zestawienie zamszu i wełny w jasnych odcieniach szarości. Ciekawostką jest tu brak stabilizatora pięty. Jasne sznurówki z czerwonymi zakończeniami (w pakiecie znajdziemy jeszcze dwa inne komplety) plus charakterystyczna dla linii Consortium metka na języku wieńczą cały ten projekt.

Premiera butów adidas Ultra Boost w sklepie Solebox przewidziana jest na 12 marca, w pozostałych sklepach z adidas Consortium buty zadebiutują w późniejszym terminie.

Solebox x adidas Ultra Boost-Uncaged-0 Solebox x adidas Ultra Boost-Uncaged-2 Solebox x adidas Ultra Boost-Uncaged-1 Solebox x adidas Ultra Boost-Uncaged-3 Solebox x adidas Ultra Boost-Uncaged-4 Solebox x adidas Ultra Boost-Uncaged-6 Solebox x adidas Ultra Boost-Uncaged-7 Solebox x adidas Ultra Boost-Uncaged-5 Solebox x adidas Ultra Boost-Uncaged-9 Solebox x adidas Ultra Boost-Uncaged-8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: