- Reklama -NikeNike
Strona głównaSklepyStadium Goods otworzyło swoją nową lokalizację w Chicago. Zobacz jak wygląda od...

Stadium Goods otworzyło swoją nową lokalizację w Chicago. Zobacz jak wygląda od środka

Nowojorskie Stadium Goods to jeden z najważniejszych komisów / sklepów resellerskich na rynku. Po licznych dofinansowaniach i inwestycjach firma rośnie w siłę, a teraz idzie o krok dalej i otwiera swoją kolejną lokalizację. Przed Wami zdjęcia z wnętrza ich nowego sklepu w Chicago.

Nowa lokalizacja, która jest zdecydowanie większa niż ta na nowojorskim Manhattanie, ma powierzchnię prawie 560 metrów kwadratowych. Jej design i ogólny układ przypomina wspomnianego wcześniej poprzednika. Mamy zatem jedną ze ścian pokrytą na całej swojej długości sneakersami. Z kolei na przeciw pojawiają się gabloty z najważniejszymi i najdroższymi propozycjami z ich oferty. Co ciekawe na środku widzimy ogromne schody prowadzące na piętro, gdzie z kolei wieszaki i ściany poświęcono na limitowaną odzież najlepszych brandów i ich własny merch.

Jeśli będziecie w Wietrznym Mieście to koniecznie odwiedźcie tę lokalizację, a jeśli nie macie takiej możliwości to obadajcie poniższe zdjęcia.

Stadium Goods Chicago Store
60 East Walton Street
1719 North Damen Avenue

Stadium Goods Chicago Store 1 Stadium Goods Chicago Store 2 Stadium Goods Chicago Store 3 Stadium Goods Chicago Store 4 Stadium Goods Chicago Store 5 Stadium Goods Chicago Store 6 Stadium Goods Chicago Store 7 Stadium Goods Chicago Store 8 Stadium Goods Chicago Store 9 Stadium Goods Chicago Store 10 Stadium Goods Chicago Store 11 Stadium Goods Chicago Store 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: