- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaStylSneakersStar Wars x adidas Nite Jogger „R2-D2”

Star Wars x adidas Nite Jogger „R2-D2”

Do grudniowej premiery filmu Star Wars: The Rise of Skywalker już powoli można odliczać dni, ale to nie jedyna ciekawa propozycja związana z sagą Gwiezdnych Wojen jaka szykowana jest na koniec roku. adidas Originals postanowił wydać specjalną kolekcję butów, a pośród nich znajdziemy bohatera tego wpisu, czyli buty adidas Nite Jogger „R2-D2”.

Jak sama nazwa wskazuje projekt inspirowany jest przyjacielskim robotem R2-D2. Bazą cholewki jest biała siateczka, której towarzyszą panele w kolorze srebrnym umiejscowione wokół toeboxa, przy wiązaniu oraz na pięcie. Górne partie buta dopieszczają niebieskie akcenty jak chociażby wyściółka czy rzucające się w oczy trzy paski na bokach. Całość będzie spoczywała na białej podeszwie z czarnym stabilizatorem pięty oraz szaro niebiesko pomarańczowym spodem. Wisienką na torcie zdaje się grafika na metce na języku przedstawiająca wspomnianego wyżej robota.

Całość zostanie spakowane w specjalnie przygotowane pudło w kolorze czarnym z rozmywającymi się gwiazdami. Motyw ten możecie kojarzyć oczywiście z filmy Gwiezdne Wojny. Zerknijcie na wklejone pod tekstem zdjęcia i zapoznajcie się z butami dokładniej.

Oficjalne i dokładne szczegóły związane z premierą butów jeszcze nie wyciekły, ale możemy się ich spodziewać w okolicach grudnia w sklepie pod tym linkiem.

Star Wars x adidas Nite Jogger „R2-D2”
Footwear White / Footwear White – Core Black
FV8040
Grudzień 2019

Star Wars x adidas Nite Jogger R2-D2 FV8040 0 Star Wars x adidas Nite Jogger R2-D2 FV8040 1 Star Wars x adidas Nite Jogger R2-D2 FV8040 2 Star Wars x adidas Nite Jogger R2-D2 FV8040 3 Star Wars x adidas Nite Jogger R2-D2 FV8040 4 Star Wars x adidas Nite Jogger R2-D2 FV8040 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

Sourcenikelab
- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: