- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersStar Wars x adidas NMD_R1 „Yoda”

Star Wars x adidas NMD_R1 „Yoda”

Z wielkiego przedsięwzięcia jakim będzie współpraca Star Wars x adidas pokazywaliśmy Wam już Nite Jogger „R2-D2”, a dziś zapoznamy Was z kolejnym projektem. Oto buty adidas NMD_R1, których inspiracją był Yoda.

Prezentowane poniżej buty zostały zaprojektowane na wzór zielonoskórej postaci, mierzącej niecały metr wzrostu, lecz posiadający niezwykle potężną Moc Mistrza Jedi. Cholewka buta wykonana z siateczki będzie zabarwiona na ciemny odcień zgniłej zieleni i jedynym przełamaniem będzie biała podeszwa Boost oraz neonowe akcenty nawiązujące do miecza świetlnego. Kropką nad i zdają się być akcenty takie jak napisu „Do, Or Do Not. There Is No Try” znajdujący się na tyle podeszwy oraz postać Yody na metce na języku.

Całość zostanie spakowane w specjalnie przygotowane pudło w kolorze czarnym z rozmywającymi się gwiazdami. Motyw ten możecie kojarzyć oczywiście z filmy Gwiezdne Wojny. Zerknijcie na wklejone pod tekstem zdjęcia i zapoznajcie się z butami dokładniej.

Oficjalne i dokładne szczegóły związane z premierą butów jeszcze nie wyciekły, ale możemy się ich spodziewać w okolicach grudnia w sklepie pod tym linkiem.

Star Wars x adidas NMD_R1 „Yoda”
Leger / Leger – Solar Green
FW3935
Grudzień 2019

Star Wars x adidas NMD_R1 Yoda FW3935 0 Star Wars x adidas NMD_R1 Yoda FW3935 1 Star Wars x adidas NMD_R1 Yoda FW3935 2 Star Wars x adidas NMD_R1 Yoda FW3935 3 Star Wars x adidas NMD_R1 Yoda FW3935 4 Star Wars x adidas NMD_R1 Yoda FW3935 5 Star Wars x adidas NMD_R1 Yoda FW3935 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: