- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersStranger Things x Nike Cortez “OG Pack”

Stranger Things x Nike Cortez “OG Pack”

Oprócz zestawu Hawkins High School kolaboracja Stranger Things x Nike przynosi nam zestaw OG Pack. W jego skład wchodzą pokazywane już Blazer Mid oraz bohater tego wpisu, czyli Nike Cortez widoczne na dodanych poniżej fotografiach.

Wspomniany zestaw nawiązuje do amerykańskiego dnia niepodległości, które było obchodzone z 1985 roku (rok, w którym odbywa się akcja sezonu 3 netflixowego serialu). Stąd przy butach zauważymy barwy amerykańskiej flagi, czyli biel, kolor niebieski i czerwień.

Co otrzymujemy tym razem? Chyba najprostszą, najbardziej stonowaną i minimalistyczną propozycję jak do tej pory. Buty w całości zostały wykonane ze skóry zabarwionej na czerwono i jedynym przełamaniem jest tu biel na ogromnym bocznym Swooshu i na zapiętce. A propos tego ostatniego elementy to umieszczono na nim napis z rokiem 1985. Wszystko to postawiono na lekko postarzałej pożółkłej podeszwie z czerwonym klinem. Dodatkowy branding netflixowego serialu pojawia się na wkładkach i na metce na języku.

A gdzie kupić buty z kolaboracji Nike Stranger Things? Oczywiście w oficjalnym sklepie internetowym amerykańskiej marki pod tym linkiem. A kiedy premiera? Szykujcie oszczędności na 1 lipca, więc nie pozostało Wam zbyt dużo czasu.

Stranger Things x Nike Cortez “OG Pack”
CK1907-600
1 Lipiec 2019
$120 USD

Z drugiego zestawu „Hawkins High School” pokazywaliśmy Wam już buty Nike Blazer Mid, a także Air Tailwind oraz kultowe Cortez.

Stranger Things x Nike Cortez OG Pack CK1907-600 1 Stranger Things x Nike Cortez OG Pack CK1907-600 2 Stranger Things x Nike Cortez OG Pack CK1907-600 3 Stranger Things x Nike Cortez OG Pack CK1907-600 4 Stranger Things x Nike Cortez OG Pack CK1907-600 5 Stranger Things x Nike Cortez OG Pack CK1907-600 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: