- Reklama -NikeNike

Sklep Stüssy Madrid otwiera się na nowo w odświeżonej wersji

Sklep Stüssy Madrid otwiera się na nowo w odświeżonej wersji, cementując tym samym mocną pozycję kalifornijskiej marki na rynku stacjonarek rozsianych po całym świecie.

Za projekt wnętrz odpowiadało Perron-Roettinger, które na przestrzeni kilku ostatnich lat zaprojektowało lub przeobraziło sklepy kalifornijskiej marki, zarówno w Europie, jak i w Azji.

Ponownie otwarty sklep w Madrycie zestawia ze sobą nieskomplikowane rozwiązania i proste surowce. Podobnie jak we wszystkich ostatnio otwartych lokalizacjach, tak i tu postawiło na metalowe wieszaki, marmurowe kasy i drewniane regały. Całość wieńczą jasne podłogi.

Stussy Madrid reopening 1
Sascha Kelly-Esmail/Stüssy Madrid Chapter
Stussy Madrid reopening 2
Sascha Kelly-Esmail/Stüssy Madrid Chapter
Stussy Madrid reopening 3
Sascha Kelly-Esmail/Stüssy Madrid Chapter

W ramach promocji „nowego” miejsca, Stüssy stworzyło projekt koszulki, dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, dostępny wyłącznie w ich madryckim sklepie. Zresztą zerknijcie na dołączone poniżej fotografie.

Odnowiony sklep został otwarty na klientów 23 września, więc jeśli planujesz odwiedzić hiszpańską stolicę, to koniecznie dodaj poniższy adres do swojej listy miejsc do odwiedzenia.

STÜSSY MADRID
C.ARGENSOLA 10
MADRID, SPAIN 28004
(34) 91.3084948
[email protected]

Poniedziałek – Sobota
11:00 – 14:30
17:00 – 20:30

Stussy Madrid chapter t-shirt 1 Stussy Madrid chapter t-shirt 2 Stussy Madrid chapter t-shirt 3 Stussy Madrid chapter t-shirt 4 Stussy Madrid chapter t-shirt 5 Stussy Madrid chapter t-shirt 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: