Strona główna Styl Streetwear Stussy i Nike wydają wspólnie ocieplaną odzież z upcyklingu

Stussy i Nike wydają wspólnie ocieplaną odzież z upcyklingu

Współpraca na linii Stussy x Nike nie zamyka się jedynie na Air Force 1 Low prezentowanych kilka tygodni temu. Sezon wiosenny przynosi nam również ocieplaną odzież z upcyklingu.

Ta mini kolekcja składać się będzie z trzech różnych pozycji utrzymanych w podobnej stylistyce. Bluza z kapturem, spódnica i spodnie, bo o nich tu mowa, zostały wykonane z półprzezroczystego ripstopu. Wykorzystuje on co najmniej 75% nylonu z recyklingu, który Nike odzyskało z odpadów, od dywanów po zużyte sieci rybackie. Produkty te są dodatkowo ulepszane przez Thermore EcoDown. Zastępuje on tradycyjne pierze poliestrem z recyklingu, który może zarówno regulować temperaturę, jak i jest odporny na wodę i wiatr.

Co do kwestii wizualnych to projektanci obu marek zdecydowali się na nieregularne zielone przebarwienia. Dopełnieniem ich myśli jest kontrastowy minimalistyczny branding obu marek oraz czarne zatrzaski przy kieszeniach.

Premiera ocieplanej odzieży powstałej w kolaboracji Stussy x Nike odbędzie się w sklepie Dover Street Market oraz w internetowym sklepie kalifornijskiej marki już 29 stycznia.

Stussy x nike insulated apparel ss21 1 Stussy x nike insulated apparel ss21 2 Stussy x nike insulated apparel ss21 3 Stussy x nike insulated apparel ss21 4 Stussy x nike insulated apparel ss21 5 Stussy x nike insulated apparel ss21 6 Stussy x nike insulated apparel ss21 7 Stussy x nike insulated apparel ss21 8 Stussy x nike insulated apparel ss21 9

- Reklama -Nike Blazer

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: