- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Streetwear SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate (Wiosna / Lato 2019)

SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate (Wiosna / Lato 2019)

Lookbooki SUPERSKLEPU to zawsze gratka dla miłośników dobrych ciuchów, jak i samego streetwearu, a i w tym przypadku przede wszystkim skateboardingu. 

Świeży materiał promocyjny funkcjonuje pod nazwą retro-skate. Nie zaskoczymy Was, informując że główną rolę gra tutaj tzw. deska. Motyw przewodni to nic innego jak dowód na to, że ta krakowska ekipa może pochwalić się wieloletnim zainteresowaniem i obserwacją mody ulicznej, zmieniającej się jak w kalejdoskopie. 

Nie ważne czy mówimy o latach 70-tych, 90-tych czy czasach obecnych. Największe brandy, jak i zwykli ludzie garściami czerpali inspiracje i nadal w sumie to robią, nawiązując w swoich działaniach do skateboarderów.  

Warto również dodać, że SS od lat działa na rynku odzieży, obuwia i sprzętu deskorolkowego. Dlatego też realizacja lookbooka, którego źródłem jest deskorolka była dla nich czystą przyjemnością. 

Ich CREW składające się z przyjaciół z Krakowa oraz legend warszawskiej sceny: Gutka Szymańskiego i Tomka Kotrycha, a także nowego pokolenia skate’ów, eksploruje kilka legendarnych stołecznych spotów. Na zdjęciach nie zabrakło też zupełnie nowych miejscówek. 

W końcu nie ma się co oszukiwać – lata dziewięćdziesiąte już nie wrócą, ale obecnie panujący trend na wplatanie smaczków i nawiązywanie do korzeni, umożliwia nam chociaż po części poczuć, jak to kiedyś było. 

Szerokie spodnie, bluzy z kapturem i buty puffy to wszystko synonimy trendu, powszechnie określanego jako „retro skate”. Poniższy materiał pozwala wrócić stylem do tamtych lat i cały czas wyglądać dobrze, zgodnie z panującymi obecnie standardami. W lookbooku na sezon wiosna/lato 2019, pierwsze skrzypce grają brandy, które królowały na spotach dwadzieścia i więcej lat temu: Etnies, DC Shoes, éS, Emerica, Element oraz Vans. Dodatkowo, jeśli lubicie inspirować się przeszłością, z pomocą przychodzi również Brixton, Carhartt, Volcom i Supra.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na oficjalną stronę internetową SUPERSKLEPU. 

SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 20191 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 20192 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 20193 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 20194 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 20195 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 20196 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 20197 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 20198 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 20199 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 201910 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 201911 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 201912 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 201913 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 201914 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 201915 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 201916 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 201917 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 201918 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 201919 SUPERSKLEP z lookbookiem retro-skate Wiosna Lato 201920

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: