- Reklama -NikeNike

Supreme wydaje nowe t-shirty, w tym Motion Logo i z Mobb Deep

Wakacyjna kolekcja koszulek nowojorskiej marki Supreme na lato 2023 już niedługo trafi do fanów marki. Poniżej poznacie wszelkie szczegóły nowego dropu.

Z nadchodzącymi nowościami zapoznacie się nie tylko poprzez lookbookowe zdjęcia, które wklejamy tuż poniżej, ale również dzięki zdjęciom produktowym, które znajdziecie w dalszej części wpisu.

Tym razem, słynna marka streetwearowa przygotowała siedem różnych stylów, z których każdy będzie dostępny w wielu kolorach. Jednymi z największych projektów tego sezonu będzie nowa współpraca z zespołem Mobb Deep oraz powrót klasycznego Motion Logo.

Koszulka Mobb Deep jest hołdem dla kawałka „Drop A Gem On 'Em”, którym grupa odpowiedziała na obraźliwe wypowiedzi Tupaca w utworze „Hit Em Up” z 1995 roku. Na koszulce widnieje tytuł piosenki oraz duże logo smoka.

W kolekcji można znaleźć również inny kluczowy element – powrót Motion Logo. Inspiracją dla tego motywu była sekwencja tytułowa klasycznego filmu kryminalnego z 1990 roku, „Goodfellas”. Logo to po raz pierwszy pojawiło się na koszulkach, deskorolkach, zapalniczkach i naklejkach w 1998 roku. Od tamtego czasu można je było zobaczyć na bluzach, koszulkach z długim rękawem, a nawet w ramach współpracy z Vans w 2016 roku. Ostatni raz Motion Logo było widoczne na koszulkach z krótkim rękawem w kolekcji na wiosnę 2020 roku.

Obok wymienionych pozycji będziemy mogli kupić t-shirty z autorskimi pracami, za które odpowiadali Weirdo Dave, Aurel Schmidt oraz Gio Estevez. Kropką nad i są teesy Crown Tee oraz Kiss Tee.

Premiera kolekcji teesów Supreme odbędzie się w ich sklepach stacjonarnych oraz online już w najbliższy czwartek, to jest 22 czerwca.

Supreme T-Shirt Summer 2023 1 Supreme T-Shirt Summer 2023 2 Supreme T-Shirt Summer 2023 3 Supreme T-Shirt Summer 2023 4 Supreme T-Shirt Summer 2023 5 Supreme T-Shirt Summer 2023 6 Supreme T-Shirt Summer 2023 7 Supreme T-Shirt Summer 2023 8 Supreme T-Shirt Summer 2023 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: