- Reklama -NikeNike

Supreme wraz z Dickies dostarcza nową kolekcję na tegoroczną jesień

To była bardziej niż pewne, że na tegoroczną jesień dojdzie do współpracy pomiędzy markami Supreme i Dickies. Raz, że znają się od kilku dobrych lat i współpracowali już wielokrotnie, a dwa, że działa ją pod jednym parasolem VF Corp.

Poniżej znajdziecie mały lookbook z nadchodzącymi nowościami, z którymi poznacie się bliżej przeglądając zdjęcia projektowe wrzucone w dalszej części wpisu.

Projektanci z obu obozów pracowali przez ostatnie tygodnie nad kolekcją obejmującą aż 7 różnych pozycji. Jeśli chodzi o odzież to na sklepowych półkach pojawią się sztruksowe kurtki robocze, spodnie robocze oraz ogrodniczki, również ze sztruksu. Do tego zestawu dochodzą jeszcze swetry z wielkimi logotypami obu brandów na przodzie. Dopełnieniem tego zestawu będą longsleeve’y pokryte wzorem z małymi logotypami.

W ramach domknięcia tego zestawu w sprzedaży pojawią się dzianinowe czapki oraz czapki truckerki z siateczką z tyłu i daszkiem. Paleta barw w całej kolekcji skupia się wokół bieli, czerni, a także wokół koloru niebieskiego i brązowego.

Premiera wspólnej kolekcji Supreme x Dickies odbędzie się w ich sklepach stacjonarnych oraz poprzez stronę internetową już 27 października.

Dickies Supreme Fall 2022 1 Dickies Supreme Fall 2022 2 Dickies Supreme Fall 2022 3 Dickies Supreme Fall 2022 4 Dickies Supreme Fall 2022 5 Dickies Supreme Fall 2022 6 Dickies Supreme Fall 2022 7 Dickies Supreme Fall 2022 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: