- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersSupreme x COMME des GARCONS Shirt x Nike Air Force 1 Low...

Supreme x COMME des GARCONS Shirt x Nike Air Force 1 Low “Split Swoosh”

Po szeregu przecieków, a także oficjalnych zdjęciach z obozu Nike w końcu możemy Wam zaprezentować oficjalne informacje dotyczące premiery butów Supreme x COMME des GARCONS Shirt x Nike Air Force 1 Low “Split Swoosh”. Poniżej znajdziecie również zestaw fotografii prosto od nowojorskiej marki.

Współpraca pomiędzy wymienioną wyżej trójką to nie pierwszyzna, więc kwestie dopracowania produktu nie były trudne. Zresztą sam projekt nie należy do tych najbardziej kreatywnych i rozbudowanych. Przedstawiciele każdego z brandów zdecydowali przystać na cholewce wykonanej z czarnej skóry i postawionej na kontrastowej białej podeszwie z czarnym spodem. Jednakże najważniejszym aspektem, który wyróżnia to wydanie na tle innych jest rozdzielony na pół boczny Swoosh, a uzyskane elementy przesunięte względem siebie. Wspomniana łyżwa jest w bieli podobnie zresztą jak branding na zapiętce i nazwy firm umieszczone na tyle buta. W tym samym kolorze jest również metka na języku.

Motyw z przesuniętem logotypem pojawił się również w kolekcji, która miała premierę kilka tygodni temu.

Teraz pojawia się pytanie gdzie kupić i kiedy premiera butów Supreme x COMME des GARCONS Shirt x Nike Air Force 1 Low “Split Swoosh”. Już spieszymy z informacjami. Szykujcie swoje karty kredytowe na najbliższy czwartek, to jest na 8 listopada i odpalajcie w południe internetowy sklep Supreme.

Supreme x COMME des GARÇONS Shirt x Nike Air Force 1 Low Split Swoosh-1 Supreme x COMME des GARÇONS Shirt x Nike Air Force 1 Low Split Swoosh-2 Supreme x COMME des GARÇONS Shirt x Nike Air Force 1 Low Split Swoosh-3 Supreme x COMME des GARÇONS Shirt x Nike Air Force 1 Low Split Swoosh-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: