- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Supreme projektuje kolekcję z New York Yankees! Zobacz lookbook i nowości

Nowojorski brand Supreme po prezentacji jesienno zimowej kolekcji teraz odpala i prezentuje swoje kolaboracyjne projekty. Dla przykładu w tym tygodniu będzie dropić kolekcja stworzona z New York Yankees.

Legenda streetwearu współpracowała już z ligą NBA, więc w tym sezonie zasiedli przy jednym stole z przedstawicielami MLB, czyli najważniejszą ligą baseballu. Do wspomnianej dwójki dołączyła ekipa New York Yankees, czego efekty możecie podziwiać na lookbookowych zdjęciach, które załączamy poniżej.

Ogólnie otrzymamy trzy zestawy odzieży w jednej kolekcji.

Pierwszym z nich jest zestaw jeansowy składający się z dwóch elementów. Zarówno jeansowa katana, jak i spodnie, zostały pokryte wielkimi logotypami NY związanymi z drużyną Yankees. Do wyboru będziemy mieli jeans w kolorze czarnym oraz niebieskim, ale w spranym odcieniu

Drugi zestaw obejmuje rozpinaną bluzę / lekką kurtkę, do której dopasowano stylistycznie spodnie. W tym przypadku widzimy wersję w kolorze zielono czarnym z czerwonymi akcentami oraz wariant szaro granatowy. Logo NY pojawia się na lewej piersi i przy lewej kieszeni na spodniach, natomiast nazwa nowojorskiej marki została umieszczona na plecach.

Trzeci mini zestaw wydaje się być ciut inny, ponieważ obejmuje kolorystycznie aż trzy warianty. Mowa o odcieniach różu z czernią, beżu z brązem oraz bieli z czernią. Jeśli chodzi o asortyment to otrzymujemy bluzę z kapturem, dresowe spodnie i t-shirt. Całość pokryta jest albo nowojorskimi blokowiskami albo całą masą logotypów NY.

Drop kolekcji Supreme x New York Yankees przedwidziany jest na najbliższy czwartek, to jest na 2 września. Nowości zgarnięcie nie tylko w ich sklepach stacjonarnych, ale również w sklepie internetowym.

Supreme New York Yankees FW21 2Supreme New York Yankees FW21 3Supreme New York Yankees FW21 9Supreme New York Yankees FW21 1Supreme New York Yankees FW21 8Supreme New York Yankees FW21 4 Supreme New York Yankees FW21 5 Supreme New York Yankees FW21 6 Supreme New York Yankees FW21 7Supreme New York Yankees FW21 10 Supreme New York Yankees FW21 11

- REKLAMA -nike sb dunk low mummynike sb dunk low mummy

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: