- Reklama -NIkeNIke

Supreme x Nike SB Dunk Low Pro „Metallic Silver”

Po wielu zapowiedziach, zajawkach i pierwszych fotografiach w końcu możemy Wam przedstawić oficjalne zdjęcia całkiem nowych Dunk Low Pro w kolorystyce „Metallic Silver„, które powstały we współpracy na linii Supreme x Nike SB.

Legendarna streetwearowa ekipa z Nowego Jorku ponownie wzięła na warsztat model, od którego zaczęło się absolutne szaleństwo i hype. DunK Low, bo o nich tu mowa, nadchodzi w wersji Pro, powrócił gruby język i stary wzór na spodzie podeszwy. Co do samej kolorystyki to jest ona dość specyficzna, ale do właśnie takich projektów przyzwyczaiło nas Supreme. Cały przód cholewki mamy w perłowo połyskującym srebrnym kolorze, natomiast boczne panele oraz tył wykonano ze skóry w kolorze czarnym.

To nie koniec niespodzianek, ponieważ projekt ozdobiona dwoma ciekawymi akcentami. Mamy na myśli gwiazdę z nazwą marki z Wielkiego Jabłka, motyw ten może Wam przywodzić na myśli stary projekt Dunk Low „Heineken”. Natomiast najważniejszą zmianą jako wprowadzono to zamiana tradycyjnej łyżwy na wytłaczaną, na tak zwany Jewel Swoosh, który również jest w kolorze srebrnym. Wszystko to postawiono na biało szarej podeszwie i dopełniono czerwonymi wkładkami z wielkim napisem Supreme.

Według pierwszych zapowiedzi buty z projektu Nike SB Supreme mają pojawić się w sklepach i na stronie Nike już 12 września. (Jak tylko potwierdzimy datę od razu damy znać)

Supreme x Nike SB Dunk Low
Metallic Silver / Metallic Silver – Black
CK3480-001
12 Wrzesień 2019
$110

Supreme x Nike SB Dunk Low Metallic Silver Metallic Silver Black CK3480-001 1 Supreme x Nike SB Dunk Low Metallic Silver Metallic Silver Black CK3480-001 2 Supreme x Nike SB Dunk Low Metallic Silver Metallic Silver Black CK3480-001 3 Supreme x Nike SB Dunk Low Metallic Silver Metallic Silver Black CK3480-001 4 Supreme x Nike SB Dunk Low Metallic Silver Metallic Silver Black CK3480-001 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: