- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersTak prezentują się nowe kolaboracyjne buty Ninja x adidas Nite Jogger

Tak prezentują się nowe kolaboracyjne buty Ninja x adidas Nite Jogger

Kolaboracja Ninja x adidas, która zadebiutowała specjalną wersją butów Nite Jogger pod koniec zeszłego roku, teraz powraca poprzez nową odsłonę tego samego modelu. Poniżej znajdziecie jej dokładne fotografie.

Ninja, jeden z największych gwiazdorów e-sportu czy jak kto woli gamingu, poszerza właśnie portfolio kolekcji „Time In” o nową kolorystykę stosunkowo młodego modelu spod znaku Trzech Pasków.

Wprowadzono jednak zmiany, oprócz oczywiście świeżej kolorystyki, zrezygnowano z wielkich napisów umieszczanych poprzednio po wewnętrznej stronie cholewki. Co do zastosowanych odcieni to cholewka bazuje na kolorze pomarańczowym wykorzystanym na skórzanych elementach oraz na jasnym odcieniu koralu, który pojawia się na nylonowych bocznych panelach i siateczce z przodu cholewki. Dla przełamania projektu wprowadzono niebieskie trzy paski i żółte wstawki rozsiane po całej cholewce.

Na tym etapie trudno powiedzieć kiedy buty Ninja x adidas Nite Jogger pojawią się w ich sklepie online, ale nie powinien to być jakiś odległy termin. Jak tylko zdobędziemy oficjalne zdjęcia i informacje to od razu damy Wam znać.

Ninja x adidas Nite Jogger 1 Ninja x adidas Nite Jogger 2 Ninja x adidas Nite Jogger 3 Ninja x adidas Nite Jogger 4 Ninja x adidas Nite Jogger 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: