- Reklama -NikeNike
Strona głównaArtykułyTesty i recenzjeTesty i recenzja: adidas Originals Tech Super 2.0

Testy i recenzja: adidas Originals Tech Super 2.0

Po ostatnich artykułach o spodniach Levis 511 oraz testowaniu środka do czyszczenia butów Jason Markk przyszła pora by wrócić do testowania butów. Dziś macie okazje przeczytać kilka naszych spostrzeżeń i opinii o butach adidas Tech Super 2.0

Na początku tego roku marka adidas Originals przywróciła do sprzedaży biegówki rodem z 1992 roku – adidas Tech Super. Jednak na tym nie poprzestano, bo designerzy spod znaku Trzech Pasków idą o krok dalej i wprowadzają kilka poprawek i zmian do tego modelu i dzięki temu powstała nowa wersja, którą nazwano Tech Super 2.0

Co zmienili? Niektóre to detale, inne kwestie to już raczej poważniejsza sprawa. Po pierwsze brakuje tu klasycznego języka i wyściółki, że tak powiem. Na „języku” mamy sporej wielkości otwór a sam kołnierz buta i wyściółka przypominają skarpetę. Jest ona zrobiona z materiału syntetycznego, z podobnego który znajduje się na toeboxie (brakuje klasycznej siateczki). Skarpetę przykrywa z kolei druga warstwa materiału z cholewki, mowa tu o zamszu. Widać to na przykład w miejscu łączenia języka z cholewką i pod trzema paskami po boku. Ostatnią różnicą jest metka na zapiętce z napisami The Brand With 3 Stripes/3 Striefen, ale to już drobny szczegół w porównaniu z resztą.

Testy i recenzja-adidas tech super 2-1

Testy i recenzja-adidas tech super 2-2

Testy i recenzja-adidas tech super 2-3

Przechodząc już do testów to adidas Originals podesłał do nas wersję St Major / White Vapour / St Major z tak zwanego „Leopard Camo” Packu pokazywanego przez nas już jakiś czas temu.

Co do wyglądu to designerzy zdecydowali się tu połączyć zamsz na warstwie zewnętrznej z syntetycznymi materiałami od środka, a wszystko to w zgniłej zieleni. Na tym jednak nie koniec, bo dopiero teraz zaczyna się zabawa. Na syntetyku mamy wzór w lamparcie cętki w kolorach zbliżonych do pozostałej części buta. Czyste szaleństwo jest już na wyściółce, gdzie widzimy podobny wzór ale już beżowo czarny. Całość spokojnie spoczywa na białej podeszwie z czarnym spodem.

O wygodzie, wrażeniach, naszej opinii i tym podobnych kwestiach dotyczących użytkowania adidas Tech Super 2.0 zapoznacie się w poniższych akapitach.

Testy i recenzja-adidas tech super 2-4

Testy i recenzja-adidas tech super 2-5

Testy i recenzja-adidas tech super 2-6

Testy i recenzja-adidas tech super 2-7

Pierwsza rzecz to kwestia wygody, chodzi się w nich ok, nie było żadnych problemów z obtarciami czy czymś podobnym, ale do wygody testowanych wcześniej adidas Originals ZX 750 dużo im brakuje. Kwestia cholewki, na początku musiałem się przyzwyczaić do braku normalnego języka, trudno wkładało się stopę, trzeba dość mocno rozsznurować but, ale idzie się z czasem do tego dostosować i przyzwyczaić. But w okolicach kostki fajnie przylega do stopy, nic nie lata, ale z kolei okolice palców to już inna bajka. But jest dość szeroki w toeboxie i palce w nim latają jakby grały w kosza dwóch na dwóch plus sędzia. Może to być wina rozmiaru, bo dostałem rozmiar ten co zawsze, czyli US10 / 44 / 28cm i jest spory luz. Polecam zakupić mniejsze. W adidasie nie ma połówek, więc być może 43 1/3 by wystarczyło idealnie. Co do wykonania to nie ma się do czego przyczepić, jak zawsze klasa.

Zatem, jeśli szukacie czegoś klasycznego z lekkim szaleństwem w projekcie i kolorach to warto się nad nimi zastanowić. Ja osobiście wole jednak klasyczne adidas Tech Super.

Testy i recenzja-adidas tech super 2-8

Testy i recenzja-adidas tech super 2-9

Testy i recenzja-adidas tech super 2-10

Testy i recenzja-adidas tech super 2-11

Obecne i najnowsze modele, a także te, które pojawią się w sklepach za jakiś czas możecie sprawdzić w tej części naszej strony:

adidas Originals Tech Super 2.0 – nowości

Jeśli chodzi o dostępnoś to opisywany przez nas wariant, a także kilka innych można kupić w polskich sklepach adidas, jak również w internetowym sklepie adidas Originals w cenie 559 zł.

Warszawa

  • CH Arkadia – Worldbox
  • CH Złote Tarasy
  • CH Galeria Mokotów

Kraków – Bonarka City Center
Łódź – Manufaktura
Poznań – Stary Browar

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: