The Glenbrook Residence autorstwa Davida Jamesona

Architekci Davida Jamesona ponownie mogą pochwalić się mega ciekawym projektem. Wcześniej pisaliśmy o domie kreskowym a teraz pod lupę weźmiemy The Glenbrook Residence. Trzeba przyznać, że jest to budowla większego kalibru.

Całość podzielona jest na trzy części. Pierwsza jest bardziej „publiczna”. Znajdziemy w niej sporo przestrzeni, garaż oraz pokoje gościnne. Kolejne dwie są już bardziej prywatne. Nie zabraknie takich pomieszczeń jak duża kuchnia połączona z salonem czy łazienki.  Warto również zwrócić uwagę na tworzywa, które wykorzystano podczas budowy. Duży nacisk położono na ogromne szklane okna i drewniane akcenty.

Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych zdjęć.

the-glenbrook-residence-by-david-jameson-architects-2 the-glenbrook-residence-by-david-jameson-architects-3 the-glenbrook-residence-by-david-jameson-architects-5 the-glenbrook-residence-by-david-jameson-architects-6 the-glenbrook-residence-by-david-jameson-architects-7 the-glenbrook-residence-by-david-jameson-architects-8 the-glenbrook-residence-by-david-jameson-architects-9