- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaLifestyleInneThe Illest rozpoczyna współpracę z marką adidas!

The Illest rozpoczyna współpracę z marką adidas!

Na początku tego roku informowałem, że zaczynamy współpracę z marką adidas. Nie wszystko poszło tak jak myślałem, wprawdzie dostaliśmy buty do testów, były recenzje, ale jakoś temat umarł…

Dziś mogę potwierdzić, że cała wspólna akcja odżyła i nabiera rozpędu. Podpisaliśmy umowę, na mocy której nasza współpraca będzie bardziej sformalizowana i obowiązywać będzie o wiele dłużej. Pierwsze efekty mogliście zobaczyć już od początku miesiąca (baner po prawej stronie).

Następną rzeczą, która wchodzi w życie to osobna zakładka poświęcona marce adidas, możecie do niej wejść z górnego menu. Znajdziecie tu mnóstwo informacji o nowościach marki i to obojętne czy to o linii odzieżowej czy obuwniczej, obojętne czy buty Originals, Skateboarding czy Basketball. Ogólnie wszystko!

Z czasem będziemy wrzucać także relacje z imprez, recenzje, jakieś luźniejsze tematy związane z adidasem – ot, takie osobne miejsce do zagospodarowania na rzecz adidasa.

Jednakże to nie wszystko, podobnie jak z Worldboxem, każdy z akcji musi coś zyskać, my oczywiście mamy hajs za reklamę, adidas ma miejsce reklamowe w postaci baneru, a Wy? No właśnie…

Przede wszystkim będziecie na bieżąco z nowościami spod znaku Trzech Pasków, więcej informacji, więcej zdjęć. Do tego dojdą testy (część rzeczy już mamy, część jeszcze dojdzie, ale to na razie tajemnica). Recenzje będę rzetelne i bez owijania w bawełnę, jak będzie coś zajebistego to pochwalimy, jak kiepskie to zganimy, bez sztucznego cukrowania. Dają nam wolną rękę po to, żebyście wiedzieli jeszcze przed zakupem, czy warto inwestować w ich towar czy nie.

Jak pewnie zauważyliście, u nas nie ma konkursów typu kliknij, polub i udostępnij (to jest tak tragiczne, że aż szkoda gadać). W takie coś się nie bawimy. To jednak nie oznacza, że z adidasem nie przygotujemy jakiś ciekawszych akcji, może po prostu coś rozdamy za free, może trzeba będzie się z lekka wysilić, a może damy Wam coś do testowania, czas pokaże, na razie zbieramy pomysły.

Pewnie zastanawiacie się po co to piszemy. Już tłumaczę. Chodzi o to, że od zawsze staramy się być szczerzy w tym co robimy, z kim i za co. Tym razem nie może być inaczej. Nic poza tym, zero chwalenia się (no może trochę). Nie chcemy mieć zarzutów że promujemy coś za Waszymi plecami. Robimy po prostu wspólny deal, z którego każda ze stron: My, Wy i Oni coś zyskają, chyba przyznacie mi racje, że to zdrowy układ…

Także tego, śledźcie uważnie naszą stronę i zakładkę adidasa, a będziecie ze wszystkim na bieżąco!

G.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: