- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Duet Tom Sachs x Nike serwuje buty General Purpose Shoe w wersji „Dark Sulfur”

Tom Sachs nie współpracuje z Nike zbyt często, ale jak już coś projektuje to rezultat jest w czołówce zestawień na najlepsze buty roku. Czy będzie tak z modelem NikeCraft General Purpose Shoe to pokaże czas. To co jest w nich dobre to fakt, że po wersji „Light Bone” na sklepowych półkach pojawi się bohater tego wpisu – „Dark Sulfur”.

To, że można coś zrobić, wcale nie oznacza, że trzeba. Wprowadzanie innowacji nie powinno być celem samym w sobie. Zaczynaj od sprawdzonych rozwiązań i stopniowo je unowocześniaj. Analizuj wcześniejsze prace – ich kształty, masę, kolory, przeznaczenie i docelowych odbiorców. Wykorzystuj znane sposoby, obserwuj, projektuj, twórz, testuj, ponoś porażki i powtarzaj cały proces. Prawdziwy rozwój polega na ciągłym udoskonalaniu.

Te buty powstały w wyniku stale prowadzonych badań nad tym, jak nasze ciała stykają się z podłożem. Wyciągnęliśmy z archiwum starsze modele, znosiliśmy je, rozłożyliśmy na części pierwsze, zostawiliśmy działające elementy i dodaliśmy brakujące, by stworzyć wieczne sneakersy. Coraz lepsze. Stale udoskonalane. Niezawodne, trwałe i stworzone zgodnie z konkretnymi wymaganiami.

Nie chodzi o to, co robisz, lecz jak to robisz.

Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe Dark Sulfur DA6672-700 0

Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe Dark Sulfur DA6672-700 00

W porównaniu z pierwszym wydaniem, to nadchodzące ma znacznie odważniejsze podejście projektowe. Cholewki z siateczki i zamszowe nakładki są pokryte jasnym odcieniem koloru żółtego i są przełamane jasnym logo Swoosh. Białawe jest również sznurowanie, język oraz wyściółka. Dochodzi do tego komplet pętelek, na języku i zapiętce, w kolorze pomarańczowym. Wszystko to postawiono na pożółkłej podeszwie z czarnym spodem.

Inżynieria i materiały w butach GPS zostały dobrane tak, aby zapewnić komfort, wsparcie i wysoki poziom wrażeń dotykowych w niedrogim produkcie.

Premiera odbędzie się już 2 września poprzez Nike SNKRS. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe
Dark Sulfur / White – Light Cream
DA6672-700
2 Wrzesień 2022
499,99 PLN

Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe Dark Sulfur DA6672-700 1 Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe Dark Sulfur DA6672-700 2 Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe Dark Sulfur DA6672-700 3 Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe Dark Sulfur DA6672-700 4 Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe Dark Sulfur DA6672-700 5 Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe Dark Sulfur DA6672-700 6 Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe Dark Sulfur DA6672-700 7 Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe Dark Sulfur DA6672-700 8 Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe Dark Sulfur DA6672-700 10

LINK DO SKLEPU

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: