- Reklama -NikeNike

Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe (GPS) – znamy szczegóły premiery

NikeCraft ogłasza premierę i prezentuje „zwykły but dla niezwykłych ludzi”. Chodzi dokładnie o projekt Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe (GPS), z którym zapoznacie się poprzez ten wpis.

Po 10 latach pracy artysta Tom Sachs oraz Nike są gotowi wydać „dyskretne buty do wszystkiego, stworzone do pracy w każdym możliwym scenariuszu.”

Produkty NikeCraft są zaprojektowane i skonstruowane tak, aby wspierać wszystkie Twoje działania i opowiadać Twoją historię. NikeCraft GPS mają przypominać, że ​​tworzenie połączenia z rzeczami, które posiadasz, ma wartość — nie chodzi o to, co robisz, tylko o to, jak to robisz.

„Na początku związałem się z Nike, ponieważ chcieliśmy stworzyć rzeźbę, którą każdy mógłby nosić. To narzędzie do codziennego życia; jest demokratyczne” – mówi Sachs.

Tom Sachs Nike Tom Sachs NikeCraft General Purpose Shoe (GPS) Ad

Kształt GPS jest wyraźny dzięki lekko sterczącemu odwróconemu toeboxowi, ale nie jest to zbyt przesadzone. Jego konstrukcja — z trzyczęściową formowaną podeszwą 'cup sole’, charakterystycznymi paskami do zakładania, kołnierzem z mikrofibry i ultraoddychającą dzianiną — podkręca wysoką wartość.

Inżynieria i materiały GPS zostały dobrane tak, aby zapewnić komfort, wsparcie i wysoki poziom wrażeń dotykowych w niedrogim produkcie. Troska o trwałość użytkową i styl jest widoczna w wierzchnim materiale (wystarczająco otwartym, aby oddychać, wystarczająco ciasnym, aby odeprzeć kilka kropli deszczu).

„Stworzenie buta tak prostego, jak to tylko możliwe, zajęło dziesięć lat. NikeCraft unika innowacji ze względu na samą siebie, ale traktuje je jako konieczność” – dodaje Sachs.

Podobnie jak inne wielkie projekty ze świata sneakersów, NikeCraft GPS pojawią się w wielu schematach kolorystycznych. Premierowa wersja, Studio, ma brązową gumową podeszwę środkową, przytłumioną białawą cholewkę i niebieskie paski do zakładania.

Opisywane buty Tom Sachs x Nike Generał Purpose Shoe będą miały swoją premierę już 10 czerwca. Ich cena została ustawiona na poziomie $109.99.

Będziecie je mogli zgarnąć ze strony NikeCraft.

Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe (GPS) 1 Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe (GPS) 2 Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe (GPS) 3 Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe (GPS) 4 Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe (GPS) 5 Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe (GPS) 6 Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe (GPS) 7 Tom Sachs x Nike General Purpose Shoe (GPS) 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: