- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersUNDEFEATED X NIKE AIR MAX 97 „BLACK” - ZDJĘCIA NA NOGACH

UNDEFEATED X NIKE AIR MAX 97 „BLACK” – ZDJĘCIA NA NOGACH

Temat tej kolaboracji jest już dobrze Wam znany, ale nie mogliśmy odpuścić sobie zaprezentowania Wam ujęć na nogach, bowiem model Nike Air Max 97, który powstał we współpracy z marką UNDEFEATED po prostu wgniata w fotel!

Projekt jest bardzo prosty, ale posiada bardzo ciekawy smaczek. Cholewka buta została w całości zabarwiona na czarno. Dopełniono ją zielonym i czerwonym paskiem na boku, przy czym na tym drugim kolorze pojawia się napis z nazwą kalifornijskiej marki. Kolory te nawiązują do flagi Włoch, gdzie model ten cieszył się ogromną popularnością. Dodatkowo na wkładkach zobaczymy logotyp UNDFTD.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tej parki to między innymi 21 września będzie ona dostępna na oficjalnej stronie internetowej sklepu BSTN a później będzie można je pobrać w polskim sklepie Nike.

UNDEFEATED X NIKE AIR MAX 97 BLACK ZDJECIA NA NOGACH1 UNDEFEATED X NIKE AIR MAX 97 BLACK ZDJECIA NA NOGACH2 UNDEFEATED X NIKE AIR MAX 97 BLACK ZDJECIA NA NOGACH3 UNDEFEATED X NIKE AIR MAX 97 BLACK ZDJECIA NA NOGACH4 UNDEFEATED X NIKE AIR MAX 97 BLACK ZDJECIA NA NOGACH5 UNDEFEATED X NIKE AIR MAX 97 BLACK ZDJECIA NA NOGACH6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: