- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearUrodzinowe promocje z okazji 4-tych urodzin Phenotype!

Urodzinowe promocje z okazji 4-tych urodzin Phenotype!

Aż chce się rzec jak ten czas szybko leci. Kto by pomyślał, że polska firma Phenotype jest już z nami czwarty rok. Co więcej, nie piszemy tylko, żeby Was poinformować o tym fakcie a z wymienionym wydarzeniem wiąże się bardzo dobra akcja, która na pewno przypadnie Wam do gustu. Ta warszawska marka, chcąc w jak najlepszy sposób uczcić powyższy event, przyszykowała dla nas świetne rabaty i promocje!

Wszystko po to byśmy mogli wspólnie z Phenotype świętować czwartą rocznicę. Z tej okazji mamy do dyspozycji 20% rabatu na najnowszą kolekcję Stage 9 oraz 40% rabatu na poprzednie zestawy odzieżowe. Ponadto wysyłka jest darmowa na terenie całej Polski a do każdego zamówienia Phenotype dorzuca sznurówki Phenotype Rope Laces w jednej z sześciu kolorystyk, plakat A3 ze zdjęciem z kampanii Stage 9 i Button Pin Phenotype w jednym z trzech rodzajów. Oprócz tego zamówienia od 250 zł otrzymują dodatkowo skarpety Soxstory w twoim rozmiarze (41-46) a zamówienia od 500 zł otrzymują darmową koszulkę Phenotype w wybranym rozmiarze.

Promocja trwa do 14 maja do godziny 23:59. Radzimy się spieszyć. Kto pierwszy ten lepszy, także nie zatrzymujemy Was dłużej. Zapraszamy na oficjalną stronę internetową Phenotype.

Urodzinowe promocje z okazji 4-tych urodzin Phenotype!1

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: