- Reklama -NikeNike

Vans x Eley Kishimoto „Living Art Collection”

Pewnie pamiętacie, że w czerwcu byliśmy w Warszawie na Vans Press Day, gdzie mieliśmy okazję sprawdzić zajawki zbliżających się kolekcji. Jeśli nie, to odsyłamy Was do poniższego newsa: Pokaz kolekcji Vans (Jesień 2015 / Zima 2016) – Relacja.

Już wówczas wspominaliśmy o tym, że zbliżające się miesiące dla marki Vans to głównie różnego rodzaju kolaboracje. Jedną z nich jest współpraca z Eley Kishimoto, czyli duetu stworzonego przez małżeństwo Marka Eley i Wakako Kishimoto. Dzięki temu zabiegowi, będziemy mogli sprawdzić kolekcję funkcjonującą pod nazwą Living Art. Obejmuje ona praktycznie każdy element garderoby. Koszulki, bluzy, kurtki a także plecaki, czapki czy buty (m.in. Slip On, Era czy Sk8-Hi). Wybór jest ogromny!To co jest tutaj wspólne to zabawa bielą i czernią. Zresztą sami się przekonajcie i sprawdźcie poniższe fotografie.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność tego zestawu to datę premiery wyznaczono 17 lipca. Wówczas przede wszystkim odwiedźcie oficjalną stronę internetową Vans.

Footwear-Banner_EK Mens-Banner_EKVansxEleyKishimoto_Apparel VansxEleyKishimoto_Authentic_BumpyRoad VansxEleyKishimoto_AuthenticMagnolia VansxEleyKishimoto_Classics VansxEleyKishimoto_ClassicSlipOn_Flash VansxEleyKishimoto_ClassicSlipOnFlash VansxEleyKishimoto_Era_WhoppingWaffle VansxEleyKishimoto_FlashCrew VansxEleyKishimoto_FlashJogger VansxEleyKishimoto_Hanalei VansxEleyKishimoto_HiStandard_Drums VansxEleyKishimoto_MagbnoliaLS_FlashBag VansxEleyKishimoto_MagnoliaCrew VansxEleyKishimoto_MagnoliaDress VansxEleyKishimoto_MagnoliaTote VansxEleyKishimoto_Mens1 VansxEleyKishimoto_Mens2 VansxEleyKishimoto_Mens3 VansxEleyKishimoto_MensFlashBucket VansxEleyKishimoto_ParkaJogger VansxEleyKishimoto_Sk8HiReissue_Flash VansxEleyKishimoto_Sk8HiSlimDrums Womens-Banner_EK

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: