- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersVivienne Westwood x Asics GEL-DS Trainer

Vivienne Westwood x Asics GEL-DS Trainer

Współpraca na linii Vivienne Westwood x Asics będzie większa niż się tego spodziewaliśmy. Po modelach Asics Gel-Saga, GEL-Kayano 5 OG oraz GEL-Mai, zaprojektowała również nową wersję butów Asics GEL-DS Trainer, która jest bohaterem tego wpisu.

Vivienne to angielska projektantka mody, która w dużej mierze wywarła ogromny wpływ na współczesną modę punk i nowej fali. Tym razem na warsztacie miała lekkie retro biegówki prosto z 1995 roku, a owocem jej wytężonej pracy jest nietuzinkowe i niespotykane zestawienie kolorów i barw, które zostało dodatkowo okraszone renesansową grafiką umieszczoną na wkładkach.

Zacznijmy może od dołu, gdzie na spodzie podeszwy widzimy zestawienie różu, błękitu i czerni, natomiast podeszwa środkowa jest w kolorze szarym. Z kolei cholewka opisywanej sylwetki została zabarwiona na czarno i przełamana dodatkami w kolorze czerwonym, żółtym , błękitnym i turkusowym, a całość domyka srebrny branding Tiger Stripes.

Według sklepu SneakerBAAS, z którego pochodzą dołączone zdjęcia, premiera butów Vivienne Westwood x Asics GEL-DS Trainer ustawiona jest na 16 sierpnia.

Vivienne Westwood x Asics GEL-DS Trainer 1 Vivienne Westwood x Asics GEL-DS Trainer 2 Vivienne Westwood x Asics GEL-DS Trainer 3 Vivienne Westwood x Asics GEL-DS Trainer 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: