- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaStylSneakersWyciekły zdjęcia butów Sean Wotherspoon x adidas Superstar „Superearth” w wersji Black

Wyciekły zdjęcia butów Sean Wotherspoon x adidas Superstar „Superearth” w wersji Black

Okazuje się, że zeszłoroczny projekt butów Superstar „Superearth” doczeka się swojej kontynuacji. Zespół stworzony na linii Sean Wotherspoon x adidas szykuje dla nas wariant w kolorze czarnym, którego zdjęcia właśnie wyciekły do sieci.

Podobnie jak oryginalna para „White”, prezentowane tu Superstary mają mieć cholewkę i podszewkę wykonane w 100% z poliestru z recyklingu. Wkładka wykonana jest z resztek materiału Ortholite, natomiast jej powłoki mają być wykonane z korka, jednego z najbardziej odnawialnych i przyjaznych dla środowiska zasobów na naszej planecie. Podeszwa zewnętrzna składa się głównie z naturalnego kauczuku z drzew, z 10% zawartością kauczuku odpadowego i 90% kauczuku naturalnego pozyskiwanego w sposób zrównoważony.

Boczne panele będziemy mieli w kolorze czarnym, natomiast przód i podeszwa będą jaśniutkie i kontrastowe. Oczywiście w projekcie nie zabraknie wyszywanych kwiatów po bokach i luźno zwisających nici, które nadają temu wydaniu wyjątkowości.

Buty Sean Wotherspoon x adidas Superstar „Superearth” będą zapakowane w charakterystyczne pudło i po raz kolejny z ręcznie rysowanymi kwiatowymi ilustracjami Wotherspoona. Premiera zapowiadana jest na tegoroczny kwiecień.

Sean Wotherspoon x adidas Superstar Superearth Black 1 Sean Wotherspoon x adidas Superstar Superearth Black 2 Sean Wotherspoon x adidas Superstar Superearth Black 3

 

- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: