- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearWyciekły zdjęcia kolaboracyjnej kolekcji Stussy x Dior

Wyciekły zdjęcia kolaboracyjnej kolekcji Stussy x Dior

Do sieci wyciekły właśnie zdjęcia kolekcji, która miałaby powstać na linii Stussy x Dior. Byłby to następny streetwearowy projekt francuskiego domu mody, który miałby się pojawić obok zapowiadanych butów Air Jordan.

Połączenie dwóch różnych światów, mody prosto z wybiegów w Paryżu i t-shirtów streetwearowej marki z Kalifornii wydaje się dość abstrakcyjne i zaskakujące, nawet pomimo podobnego przedsięwzięcia jakim była kolaboracja Supreme x Louis Vuitton. Z drugiej strony ten ruch wydaje się być naturalny, ponieważ wspomnianą kolaborację przeprowadził Kim Jones, ówczesny dyrektor LV, a obecnie kieruje on poczynaniami w Dior.

Co do wspomnianych zdjęć, włoski nss magazine zdobył fotografie polówki na krótki rękaw i czapki z daszkiem z napisami Dior wykonanymi w stylu Stussy, a także t-shirtu ze zdjęciem dyrektora kreatywnego Kima Jonesa z napisem „I Want to Shock the World With Dior”. Dochodzi do tego koszulka z geometrycznymi bryłami oraz bandana pokryta w całości napisami. Zresztą sami zerknijcie na foty wklejone w dalszej części tego wpisu.

Według pierwszych plotek kolekcja ma być zaprezentowana podczas pokazu Dior Homme Pre-fall 2020, któryma się odbyć w Miami 3 grudnia bieżącego roku.

Czas pokaże czy faktycznie dojdzie do współpracy Stussy x Dior, a my trzymamy rękę na pulsie i jak tylko zdobędziemy więcej informacji to od razu damy Wam znać.

Stussy x Dior 1 Stussy x Dior 2 Stussy x Dior 3 Stussy x Dior 4 Stussy x Dior 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: