- Reklama -Jordan 1Jordan 1
Strona głównaStylSneakersWyciekły zdjęcia nadchodzących Sean Wotherspoon x atmos x adidas Superturf Adventure

Wyciekły zdjęcia nadchodzących Sean Wotherspoon x atmos x adidas Superturf Adventure

Dzień bez przecieków dniem straconym. Dziś dla przykładu wyciekły pierwsze zdjęcia nadchodzącego projektu Sean Wotherspoon x atmos x adidas Superturf Adventure.

To będzie trzecia już kolaboracja między właścicielem sklepów Round Two a niemiecką marką. Poprzednie modele to adidas Superstar oraz ZX 8000, o których pisaliśmy jakiś czas temu. Razem ze wspomnianą dwójką przy jednym stole projektowym zasiadła ekipa reprezentująca japońskie sklepy atmos. Na warsztacie mieli nowy model adidas Superturf Adventure.

Nowa sylwetka to wegańskie buty trailowe inspirowane outdoorem ze sztruksową cholewką i podeszwą adiPRENE+. Podobnie jak w przypadku poprzednich kolaboracji adidas i Wotherspoon położyli nacisk na konstrukcję przyjazną dla środowiska. Zastosowano chociażby wkładki z poliestru i korka uzyskane z recyklingu. Największą uwagę przykuwa odczepiane etui ze sztruksu, które zakrywa sznurowadła. Umieszczono na nim logo Atmos i wodoodporny zamek błyskawiczny.

Buty Sean Wotherspoon x atmos x adidas Superturf Adventure pojawią się w limitowanej ilości w listopadzie. Natomiast szerszą dystrybucja, chociażby w sklepie internetowym adidas i w wybranych sklepach detalicznych w grudniu 2021 roku.

Sean Wotherspoon x atmos x adidas Superturf Adventure 1 Sean Wotherspoon x atmos x adidas Superturf Adventure 2

- Reklama -jordan
- Reklama -jordan

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: