- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Wyciekły zdjęcia nowych JJJJound x New Balance 990v3

Współpraca na linii JJJJound x New Balance od kilku sezonów jest jednym z najgorętszych przedsięwzięć w sneakersowym środowisku. Fani kanadyjskiego studia i amerykańskiej marki mogą zacierać ręce, ponieważ do sieci wyciekły zdjęcia ich kolejnego wspólnego projektu.

Bohaterem ich najnowszej kolaboracji jest model New Balance 990v3, który był przedmiotem ich pierwszej kolaboracji z 2018 roku. Konstrukcja nowego wydania ma być oparta na zamszu i siateczce zabarwionych na przytłumiony odcień zieleni. Uzupełnieniem projektu wydają się być srebrne elementy jak zapiętka i język oraz czarny boczny branding. Całość ma być postawiona na białej podeszwie z szarym i pożółkłymi akcentami. Kropką nad i wydaje się być czarna wyściółka.

Oczywiście na tym etapie jeszcze nic nie wiadomo na temat ich premiery. Jak tylko zdobędziemy więcej informacji o nowych JJJJound x New Balance 990v3 to od razu damy Wam znać. A międzyczasie sprawdźcie wszystkie sneakersowe kolaboracje JJJJound, które przedstawiliśmy w naszym przewodniku.

JJJJound x New Balance 990v3 M990JD3 1 JJJJound x New Balance 990v3 M990JD3 2

- Reklama -Air Jordan 5Air Jordan 5

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: