W sieci od kilku miesięcy krążyły zdjęcia całkiem nowego modelu Yeezy 500 Desert Rat. Pokazywaliśmy Wam zajawki na zdjęciach Kim Kardashian. Dziś w końcu trafiają do sprzedaży, ale okazuje się, że to nie będzie tania przeprawa.

Pierwsza wersja, która trafia do sprzedaży to kolorystyka Super Moon Yellow, czyli kolejne buty w kolorze żółtym po Yeezy Boost 350 V2. Sam projekt jest całkiem nowy i idealnie wpasowuje się w obecny trend ‚chunky shoes’ czy jak wolą inni ‚dad shoes’.

Zatem skąd cena 760 dolarów? Okazuje się, że same buty to nie będzie aż tak duży wydatek, ponieważ ich cena to ‚zaledwie’ 200 dolców, ale sklep Yeezy Supply sprzedaje je tylko i wyłącznie w zestawie z szortami (240 dolarów) oraz bluzą z kapturem (320 dolarów). Ten zestaw łącznie będzie nas kosztował 760 dolców i to tego trzeba jeszcze doliczyć koszty wysyłki! A jeśli zamawiamy do Polski to trzeba się liczyć z ryzykiem cła i Vat-u czyli doliczamy kolejne 30%.

Jeśli jednak chcielibyście zamówić nowe Yeezy 500 Desert Rat „Super Moon Yellow” to się spieszcie. Na stronie Yeezy Supply można składać zamówienia, ale jest myczek – dostawa dopiero po 1 marca 2018

Yeezy 500 Desert Rat Super Moon Yellow-1 Yeezy 500 Desert Rat Super Moon Yellow-2

Reklama
air jordan