- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersZ okazji 25 lecia Reebok przywraca oryginalną wersję InstaPump Fury!

Z okazji 25 lecia Reebok przywraca oryginalną wersję InstaPump Fury!

Równo 25 lat temu Reebok wysłał na sklepowe półki jeden z najbardziej przełomowych i futurystycznych (nawet jak na obecne czasy) modeli butów. Dziś powracają do sprzedaży w swojej oryginalnej formie sprzed lat. Mowa tu o butach Reebok InstaPump Fury w kolorystyce Citron.

w 1994 roku sceptycy twierdzili, że biegówki bez klasycznego wiązania się nie sprawdzą. Projektanci Reebok podjęli wyzwanie i zaprojektowali InstaPump Fury. Rezygnując ze sznurówek wprowadzili w cholewce specjalne komory THE PUMP Full-Foot Chamber System, który napełniony powietrzem sprawiał, że cholewka idealnie trzymała stopę i ściśle do niej przylegała. Pompka przy języku pompowała do komór powietrze i dociskała cholewkę do stopy.

To jednak nie koniec nowoczesnych technologii w modelu InstaPump Fury, ponieważ zrezygnowano z klasycznej podeszwy środkowej i zastosowano most pomiędzy przodem a tyłem w postaci włókna węglowego Graphlite, dzięki czemu but był bardzo lekki. Mało? Technolodzy dodali pod piętą system amortyzacji Hexalite. Natomiast przy cholewce zrezygnowano ze wszystkich zbędnych paneli tam gdzie było to możliwe.

Buty, które w 1994 roku wychodziły jako część słynnej kampanii Planet Reebok powracają w wersji, w której główną rolę odgrywają bardzo kontrastowe kolory. Bazą jest czerń pojawiająca się na siateczkowej bazie, a otulają ją jaskrawożółte panele na boku cholewki. Dopełnieniem są tu czerwone wstawki i akcenty, a całość spoczywa ba białej podeszwie.

Konkretnej daty premiery oryginalnej kolorystyki Reebok InstaPump Fury jeszcze nie znamy, ale nie powinien to być jakiś odległy termin. Śledźcie nas uważnie, ponieważ będziemy jeszcze o tym wspominać.

Reebok InstaPump Fury Citron OG V47514 2019 1 Reebok InstaPump Fury Citron OG V47514 2019 2 Reebok InstaPump Fury Citron OG V47514 2019 3 Reebok InstaPump Fury Citron OG V47514 2019 4 Reebok InstaPump Fury Citron OG V47514 2019 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: