- Reklama -Samsung
Strona główna Styl Streetwear Zajawka kolekcji Thames London x Fred Perry

Zajawka kolekcji Thames London x Fred Perry

Blondey McCoy to właściciel Thames London. Może nie mówi Wam nic jego imię i nazwisko, ale wystarczy tylko spojrzeć na tego gościa, by skojarzyć go z Palace Skateboards. Ten ziomek ruszył ostatnio z własnym projektem a dzisiaj możemy sprawdzić pierwsze zajawki jego kolekcji, która powstała dzięki współpracy z firmą Fred Perry.

Na załączonych fotografiach widzimy między innymi czarne crewnecki, wyposażone w różowe akcenty. Do tego dochodzą koszulki, które możemy podzielić na klasyczne t-shirty oraz polówki. Jeśli chodzi o te pierwsze to bazując na samych fotach, są one raczej dostępne w przylegającym do ciała kroju. Nie zabraknie kurtek a nawet butów. Uzupełnieniem stawki są akcesoria w postaci opasek na głowę.

Jeśli chodzi o dostępność to z wstępnych informacji wynika, że premiera przewidziana jest na 25 sierpnia, aczkolwiek już teraz wbijajcie na oficjalną stronę internetową Thames London.

Zajawka kolekcji Thames London x Fred Perry1 Zajawka kolekcji Thames London x Fred Perry2 Zajawka kolekcji Thames London x Fred Perry3 Zajawka kolekcji Thames London x Fred Perry4 Zajawka kolekcji Thames London x Fred Perry5 Zajawka kolekcji Thames London x Fred Perry7

- Reklama -Nike Blazer
- Reklama -Samsung
- Reklama -Samsung

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: