- Reklama -NIkeNIke

Szykujcie się na wielki powrót Nike Air Max Plus 2 (TN2)

Projektanci Nike raz jeszcze starają się uszczęśliwić fanów butów na podeszwie z gazową amortyzacją i po przywróceniu modelu Air Max Plus 3 teraz szykuje dla nas kolejną perełkę. Przed Wami pierwsze zdjęcia nadchodzących Nike Air Max Plus 2 (TN2)!

Seria butów Tuned Air pomimo kilku różnych modeli zawsze wiązana była tylko i wyłącznie z modelem Tuned 1. Kolejne wydania już nie cieszyły się taką popularnością jak pierwowzór, ale z drugiej strony nie widywaliśmy ich na sklepowych półkach przez wiele wiele lat.

Teraz ma się to zmienić, ponieważ ekipa z Beaverton w Oregonie sięga po kolejną sylwetkę ze swojego bogatego archiwum. Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że Air Max Plus II z 1999 roku to nieślubne dziecko Air Max 93 i Air Max Plus, przy wychowywaniu którego zamieszane były jeszcze Air Max 97. Spokojnie, już tłumaczymy nasze pokrętne myślenie.

Zerknijcie na nosek oraz na wielką poduszkę pod piętą, czy nie przywodzi Wam to wspomnianych AM93? Przód podeszwy i ogólny system amortyzacji Tuned Air to oczywiście DNA przeniesione z Air Max Plus. Z kolei mały Swoosh na boku i falowane linie mogą się kojarzyć z Air Max 97.

Wracając do nadchodzącej premiery to na pierwszy ogień powróci oryginalna kolorystyka z błękitno białą siateczkową cholewką. Dopełniają to neonowe linie na boku, niebieski nosek oraz ciemna konstrukcja na tyle.

Obok nich możemy się spodziewać dwóch kolejnych wariantów, których zdjęcie umieszczamy w dalszej części wpisu (nie wiadomo czy pojawią się w sprzedaży). Zapewne kolejne miesiące przyniosą nam jakąś kolaboracje i mnóstwo innych wariantów, no ale musimy uzbroić się w cierpliwość.

Jak tylko zdobędziemy więcej informacji o powrocie butów Nike Air Max Plus 2 (TN2) to od razu damy Wam znać. Pierwsze plotki mówią o wiośnie 2021.

Do czasu premiery zapoznaj się z naszym artykułem na temat historii butów Air Max Plus.

Nike Air Max Plus 2 (TN2) 1 Nike Air Max Plus 2 (TN2) 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

Sourcelidderth
- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: